Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

57.900 €

Oferta limitata ,Casa buzoesti teren 1765 mp,li ...

Buzoești

4 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

2.244 €
0.82 € / mp

Cota de 1/4 dinteren extravilan- com. Buzoesti, ...

Buzoești

2.737 mp
2.737 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

60.000 €

Casa de vacanta locuit Arges

Buzoești

84 mp
1.278 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

29.000 €

Vand casa cu livada in satul Ionesti Arges

Ionești

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
4.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

29.000 €

Vand casa cu livada in satul Ionesti Arges

Ionești

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5.000 €

cabanuta

Găujani

La ~5km distanță

1 camere
18 mp

Agenție

3 luni în urmă
12

60.932 €

Casa si teren Coltu, Arges, ID: R2894023

Colțu

La ~10km distanță

4 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

55.000 €

Teren intravilan+ casa

Colțu

La ~10km distanță

4 camere
9.189 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

30.000 €

Vand casa si teren - Gliganu de Sus, Arges

Gliganu de Sus

La ~10km distanță

3 camere
126 mp
Agenție

5 luni în urmă
5

14.900 €
3.96 € / mp

Casa demolabila si teren 3758mp intravilan Roci ...

Gliganu de Sus

La ~10km distanță

3.758 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

78.000 €

De vinzare casa noua constructie 2022 loc. Glga ...

Gliganu de Sus

La ~10km distanță

3 camere
93 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

79.000 €

Vand casa noua localitatea Glganu de sus judetu ...

Gliganu de Sus

La ~10km distanță

90 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.499 €
4.08 € / mp

Teren intravilan 6500 mp- Gliganu de Sus - Roci ...

Gliganu de Sus

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

15.319 €

Vand apartament cu 2 camere

Ungheni

La ~10km distanță

2 camere
Agenție

1 lună în urmă
7

66.000 €

Apartament 2 Camere,Etaj Intermediar, De Vanzar ...

Ungheni

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
12

60.932 €

Casa si teren Coltu, Arges, ID: R2894023

Ungheni

La ~10km distanță

4 camere
90 mp
5.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

32.000 €
33.000 €

Casa la ?ara locuibila

Stolnici

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

55.000 €

Vand proprietate in comuna Stolnici, judetul Ar ...

Stolnici

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

12.500 €

DE VANZARE casa cu teren Comuna Stolnici Sat St ...

Stolnici

La ~10km distanță

3 camere
2.400 mp
279 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

99.000 €

Moara fam STOLNICI, IDEAL INVESTITIE!

Stolnici

La ~10km distanță

400 mp utili
160.000 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

8.500 €

Vand teren cu casa batraneasca nelocuibila

Stolnici

La ~10km distanță

3 camere
1.700 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

85.000 €

Casa de vanzare Stolnici

Stolnici

La ~10km distanță

4 camere
250 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

85.000 €

Imobil de vanzare Stolnici

Stolnici

La ~10km distanță

250 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

1.344 €

casa batrineasca de vanzare

Stolnici

La ~10km distanță

3.800 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

13.447 €

Casa batrineasca

Stolnici

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

3 luni în urmă
7

489 €
0.59 € / mp

Teren extravilan Harsesti, ID: R2922273

Stolnici

La ~10km distanță

833 mp
833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

75.000 €

Casa - Gliganu de Jos

Gliganu de Jos

La ~10km distanță

94 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

25.000 €

Casa batraneasca 2 camere, Harsesti, teren 1.8 ...

Hârsești

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
1.865 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

3 luni în urmă
10

391 €
0.62 € / mp

Teren extravilan 635 mp Harsesti, ID: R2922302

Hârsești

La ~10km distanță

635 mp
635 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

30.000 €

Harsesti Imobil de vanzare

Hârsești

La ~10km distanță

4 camere
3.000 mp
3.000 mp teren