Case Terenuri
Proprietăți unice: 30
Proprietari: 11
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
25 € / mp

TEREN INTRAVILAN ZIMANDCUZ

Zimandcuz

600 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
8

77.000 €

Casa Noua P+E 160 Mp - Teren 500 Mp

Zimandcuz

4 camere
160 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

139.990 €
9.57 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Arad, Zimandkuz | ...

Zimandcuz

14.634 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
16

94.000 €

Casa nouă la roșu în Zimandcuz

Zimandcuz

4 camere
95 mp
684 mp teren
2024
Agenție

1 lună în urmă
28

259.000 €

Casa noua 2026 Parter-7Km de Arad-Zimand Cuz

Zimandcuz

4 camere
147 mp
664 mp teren
f.s. 16.5 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

99.000 €

Casă 6 camere - la roșu - Zimandcuz, Arad – COM ...

Zimandcuz

6 camere
237 mp
831 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

1 lună în urmă
21

299.500 €

Vilă modernă 2025 | 5 camere | 178 mp utili | P ...

Zimandcuz

5 camere
178 mp
382 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

34.500 €
42.02 € / mp

Teren intravilan pentru casa, la 13 min. de Ara ...

Zimandcuz

821 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

185.000 €

Casa cu arhitectura mediteraneana in Zimandcuz

Zimandcuz

5 camere
220 mp
700 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

5 luni în urmă
15

1.464.100 €
1.210.000 €
11.64 € / mp

Balastieră în județul Arad cu teren de 12.5 ha

Zimandcuz

125.800 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
7

30.000 €
30 € / mp

Oportunitate de investitie! Locuri de casa in c ...

Zimandcuz

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

19.900 €
36.72 € / mp

Vindem locuri de casa 540 sau 640mp in Zimand C ...

Zimandcuz

542 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 19,900 € și 22.500 €
Agenție

Mai mult de un an
19

27.500 €
50.93 € / mp

Loc de casa 540mp, toate utilitatile si Proiect ...

Zimandcuz

540 mp teren
f.s. 19 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
3

232.000 €

Casa de vanzare in localitatea Zimandcuz, Arad.

Zimandcuz

5 camere
200 mp
850 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

67.000 €

Vand Schimb Casa Zimandunou

Zimandcuz

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

160.000 €

2 case de vanzare

Zimandcuz

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.000 €

Vand casa in zimandcuz

Zimandcuz

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

235.000 €

Casa de vanzare, 4 dormitoare, piscina - Arad, ...

Zimandcuz

4 camere
270 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

160.000 €

Casa,

Zimandcuz

4 camere
220 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

198.000 €
199.000 €

Vand casa 2024/ zimand cuz/ 2 parcele pamant/ c ...

Zimandcuz

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

32.000 €
32 € / mp

Loc de casa intravilan, Zimandcuz, 10 km de Ara ...

Zimandcuz

1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
17

75.900 €

Casa noua spatioasa cu teren Zimandcuz

Zimandcuz

4 camere
117 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

140.000 €
150.000 €

Casa de vanzare in Zimand Cuz

Zimandcuz

4 camere
450 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

225.000 €

Casa de vanzare in Zimandcuz

Zimandcuz

4 camere
155 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

60.000 €

Casa rustica in padure Colonia Utvinis, Zimandc ...

Zimandcuz

2 camere
190 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

222.000 €

Casa de vanzare

Zimandcuz

3 camere
123 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

82.000 €

Casa noua in Zimandcuz 160 mp, teren 500 mp | P ...

Zimandcuz

150 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60.000 €

vand casa in zimandcuz

Zimandcuz

150 mp
6 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

139.900 €
19.12 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Arad, Zimandkuz | ...

Zimandcuz

7.317 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

83.000 €

casa de vanzare zimandcuz arad

Zimandcuz

120 mp
430 mp teren