Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

6.500 €
4.51 € / mp

vand teren intravilan cu nr de casa

Țipar

1.440 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

93.000 €
9,300.00 € / mp

Vindem 10 Ha teren,fosta livadă de afine,S ...

Sintea Mare

La ~5km distanță

10 mp teren
f.s. 260 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

55.000 €

Vind Casa Sintea Mare

Sintea Mare

La ~5km distanță

2 camere
104 mp
2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

32.000 €

Casa de vanzare Sintea Mare

Sintea Mare

La ~5km distanță

4 camere
82 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

2.800.000 €
8,235.29 € / mp

Teren agricol de vanzare 340 Hectare in Arad

Sintea Mare

La ~5km distanță

340 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

25.000 €

Vand casa cu gospodarie - Jud Arad

Sintea Mare

La ~5km distanță

2 camere
180 mp
180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

38.000 €

Casa de Vanzare, Sintea Mare, 6 km de orasul Ch ...

Sintea Mare

La ~5km distanță

6 camere
250 mp
Agenție

3 luni în urmă
20

56.500 €

Casa solida cu 1400 mp teren in Iratosu

Sintea Mică

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

3 luni în urmă
14

54.900 €

Casa cu 2 corpuri si 3 camere in Nadab

Sintea Mică

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

30.000 €

Casa de vanzare la tara

Sintea Mică

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

27.000 €

Casa de vanzare in Adea

Adea

La ~10km distanță

3 camere
2.880 mp
2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

27.000 €

Casa de vanzare.

Adea

La ~10km distanță

3 camere
2.800 mp
Agenție

6 luni în urmă
37

75.900 €

Proprietate impresionantă în Nădab

Nădab

La ~10km distanță

6 camere
420 mp
1.800 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

3 luni în urmă
14

54.900 €

Casă cu 2 corpuri și 3 camere în Nădab

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
1.356 mp teren
1977
Agenție

3 luni în urmă
16

64.900 €

Casă cu 4 camere în Nădab

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
1.473 mp teren
1960
Agenție

4 luni în urmă
13

38.900 €

Casă cu 2 corpuri total 4 camere în Nădab

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
1.461 mp teren
1950
Agenție

5 luni în urmă
17

49.900 €

Proprietate cu 3 case din văiugă și teren în Na ...

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
140 mp
2.800 mp teren
1930
Agenție

1 lună în urmă
20

199.900 €

Oportunitate rara in Chisineu-Cris: locuinta si ...

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
250 mp
Agenție

8 luni în urmă
19

44.950 €

Casa cu teren generos de 750mp intr-o zona exce ...

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
63 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

250.000 €
2.50 € / mp

10 ha teren intravilan la sosea Nadab

Nădab

La ~10km distanță

100.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

136.999 €

Casa de vanzare cu mansarda spatioasa in Chisin ...

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
175 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.500 €

Vind casa in loc.Nadab jud..Arad

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
1.347 mp
1.347 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 39,500 € și 41.000 €
Agenție

2 luni în urmă
7

65.000 €

Casa de vanzare cu 3 camere in Chisineu Cris - ...

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
98 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

31.000 €

Casa de vanzare in Nadab

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
Agenție

Mai mult de un an
2

40.000 €

Casa 4 camere in NADAB

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

43.500 €
42.500 €

Casa de vanzare, disponibila in 2 rate, in zona ...

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
160 mp
1.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
21

39.000 €

Casă de vânzare cu 5 camere- Nădab, oraș Chișin ...

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
122 mp
2.971 mp teren
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

131.000 €

Vanda casa P+M ,in Zarand jud. Arad, la 38 km d ...

Zărand

La ~10km distanță

5 camere
229 mp
1.503 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

50.000 €

Casa de vanzare la 37 km de Arad

Zărand

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

12.500 €
8.45 € / mp

vand teren intravilan zarand

Zărand

La ~10km distanță

1.480 mp
1.480 mp teren