Case
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

23.000 €

Casa de vanzare+ teren

Moroda

4 camere
1.400 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

42.000 €

Casa de vanzare cu gradina

Moroda

4 camere
240 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

25.000 €

Casa de vanzare in loc. MORODA jud. ARAD

Moroda

4 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

80.000 €

Vand urgent casa in comuna Seleu?.Pret.80000 eu ...

Seleuș

La ~5km distanță

3 camere
348 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

40.000 €

Casa de vanzare Seleu?

Seleuș

La ~5km distanță

4 camere
1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

22.500 €

Vand casa cu gradina

Seleuș

La ~5km distanță

4 camere

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

23.000 €

Casa de vanzare+ teren

Seleuș

La ~5km distanță

4 camere
1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

65.000 €

Casă finisată + casă în construcție, la același ...

Seleuș

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
719 mp teren
1960
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

70.000 €

Casa de vanzare!

Seleuș

La ~5km distanță

4 camere
2.877 mp
Agenție

9 luni în urmă
12

59.444 €

Oportunitate! Spatiu comercial Seleus, parter+e ...

Seleuș

La ~5km distanță

180 mp utili
2E
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

24.000 €

casa de vanzare

Mocrea

La ~5km distanță

2 camere
300 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
38

65.000 €

Opurtunitate si liniște Casa de vânzare la chei ...

Mocrea

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
630 mp teren
f.s. 36 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

57.000 €

De vanzare

Târnova

La ~5km distanță

3 camere
15 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

5.500 €
5,500.00 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Arad Comuna Tau ...

Târnova

La ~5km distanță

1,18 mp
1,18 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

49.900 €

Casa cu 5 camere in zona pitoreasca la Araneag

Târnova

La ~5km distanță

5 camere
99 mp
1.629 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

169.000 €

VILA PREMIUM | 240mp utili | 923mp teren | Cons ...

Târnova

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
923 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

56.000 €

Casa Deosebita cu 5 Camere - Teren 900 mp

Târnova

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

56.000 €

Casa de vanzare Arneag 5 camere zona verde cu a ...

Târnova

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
883 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

7.000 €
2,333.33 € / mp

Teren agricol de vanzare in Tarnova Arad 3,78 h ...

Târnova

La ~5km distanță

3,78 mp
3,78 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

120.000 €

Castel istoric de vanzare in Conop | proprietat ...

Târnova

La ~5km distanță

802 mp
2.655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

1.500 €

Casa de vanzare

Târnova

La ~5km distanță

6 camere
140 mp
1.714 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

396.000 €

Vanzare proprietate cu poten?ial investi?ional ...

Târnova

La ~5km distanță

8 camere
450 mp
2.599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

55.000 €

Casa de vanzare in Tarnova jude?ul Arad

Târnova

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

120.000 €

Vand Casa in Pancota - loca?ie centrala

Pâncota

La ~5km distanță

4 camere
1.573 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

65.000 €

apartament de vanzare

Pâncota

La ~5km distanță

4 camere
126 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

65.000 €

Apartament 3 camere Pancota central

Central, Pâncota

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 2
1987
Agenție

7 luni în urmă
21

85.000 €

Casă cu 3 camere și teren generos, Pâncota

Central, Pâncota

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
807 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

9 luni în urmă
1

113.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, in Pancota, jud. Arad.

Pâncota

La ~5km distanță

75.600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

113.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, in Pancota, jud. Arad.

Exterior Vest, Pâncota

La ~5km distanță

75.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

32.000 €

Casa in oras Pancota

Central, Pâncota

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
120 mp teren