Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

35.500 €
12.33 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 2.888mp

Semlac

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
25

61.000 €

Clădire pentru investiții în Semlac

Semlac

14 camere
399 mp
2.880 mp teren
1990
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
3.27 € / mp

Teren intravilan pretabil parc fotovoltaic, de ...

Semlac

19.895 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
5

129.000 €
132.000 €
14.66 € / mp

Teren intravilan 8802 m² – Locație strategică

Semlac

8.802 mp teren
f.s. 129 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

22.000 €
16.37 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 1344 mp

Semlac

1.344 mp
1.344 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

105.000 €

Casa Semlac renovata, langa Mures

Semlac

3 camere
200 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

39.500 €

De vanzare Apartament 1 camera demisol Gradiste ...

Semlac

1 camere
21,58 mp
2012
5E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

60.000 €

Casa de vanzare

Semlac

5 camere
100 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
19

225.000 €

Proprietate de vis cu teren 2.880 mp și facilit ...

Secusigiu

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
2.832 mp teren
1970
Agenție

7 luni în urmă
35

249.900 €

Casă exclusivistă cu 4 camere, în Secusigiu, Ar ...

Secusigiu

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
2.880 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

33.000 €

Casa de vanzare :Sat Satu Mare, comuna Secusigi ...

Secusigiu

La ~5km distanță

3 camere
1.500 mp
1.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Casa secusigiu in curs de renovare

Secusigiu

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
6

45.000 €

Casa secusigiu in curs de renovare

Secusigiu

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
150 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

69.900 €

Casa renovata cu teren generos in Satu Mare,Sec ...

Secusigiu

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

28.800 €

Vand casa traditionala Secusigiu la 25 de Km de ...

Secusigiu

La ~5km distanță

4 camere
1.440 mp
Agenție

4 zile în urmă
6

124.190 €
1.80 € / mp

Teren cu potential 6,9 ha in Munar

Secusigiu

La ~5km distanță

68.900 mp
68.900 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

19.000 €
11.93 € / mp

Teren 1592 MP in Satu Mare jud. Arad - ID : RH- ...

Satu Mare

La ~5km distanță

1.592 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
21

119.000 €

Spațiu comercial de 225 mp în Satu Mare

Satu Mare

La ~5km distanță

225 mp utili
1950
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

42.500 €

Casa de vanzare

Satu Mare

La ~5km distanță

3 camere
3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

280.000 €

Casa de vanzare in Satu Mare

Satu Mare

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
26

69.900 €

Casă renovată cu teren generos în Satu Mare,Sec ...

Satu Mare

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
1.439 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

45.000 €

Casă la roșu cu 4 camere de vânzare

Șeitin

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1.125 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

28.000 €

Casa de vanzare

Șeitin

La ~5km distanță

3 camere
1.622 mp
1.622 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

42.000 €

Spațiu comercial magazin Șeitin 703 m ...

Șeitin

La ~5km distanță

107 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

115.000 €

Vand casa noua mobilata - 0% comisie !

Șeitin

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

55.000 €

Casa de vanzare Seitin

Șeitin

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

34.500 €

Casa de vanzare Seitin

Șeitin

La ~5km distanță

4 camere
129 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

47.000 €

Casa de vanzare in Seitin.

Șeitin

La ~5km distanță