Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

55.000 €

Apartament spațios la casă, renovat, ultracentr ...

Ultracentral, Pecica

2 camere
72 mp
160 mp teren
2000
Agenție

8 luni în urmă
10

145.000 €

Vand casa ultracentral in Pecica

Ultracentral, Pecica

6 camere
170 mp
600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

500.000 €
2.50 € / mp

20 ha teren arabil intre Arad si Pecica

Pecica

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

5.890.000 €

Centru logistic si Truck Service langa autostra ...

Central, Pecica

La ~5km distanță

3.240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

60.000 €

Vand casa in Pecica in zona centrala.

Pecica

La ~5km distanță

3 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
8

87.000 €

Casa de vanzare in orasu pecica pret 87000 nego ...

Central, Pecica

La ~5km distanță

4 camere
670 mp
670 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

2.600.000 €

Complex Agricol cu silozuri si fabrica in Zona ...

Periferie, Pecica

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

648.000 €
15 € / mp

Teren cu utilitati in apropiere de autostrada A ...

Central, Pecica

La ~5km distanță

43.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100.000 €

casa cu spatiu comercial ultracentra 1600 mp

Central, Pecica

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
1.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

10.500 €

Vand casa in Battonya,ungaria

Pecica

La ~5km distanță

700 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 10,500 € și 11.500 €
Agenție

2 luni în urmă
7

32.000 €

Garsonieră confort 1, cu centrală proprie, oraș ...

Pecica

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 2 / 2
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

79.900 €

Casa de vanzare in Ora?ul Pecica(Sala?)

Central, Pecica

La ~5km distanță

2 camere
150 mp
9.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
1.95 € / mp

Teren extravilan, 2 hectare, oras Pecica

Est, Pecica

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 58 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

152.490 €
6.90 € / mp

Teren intravilan 2 ha de vanzare in Pecica la D ...

Pecica

La ~5km distanță

22.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

250.000 €

Casa cu gradina 3680 mp

Central, Pecica

La ~5km distanță

2 camere
3.680 mp
3.680 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

19.000 €
42.22 € / mp

Teren 450mp, cartierul Europa. Pecica jud.Arad

Central, Pecica

La ~5km distanță

450 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €

Casa de vanzare in Pecica, strada 401

Central, Pecica

La ~5km distanță

4 camere
113 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

87.000 €

Casa de vanzare in orasu pecica pret 87000 nego ...

Central, Pecica

La ~5km distanță

4 camere
670 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

36.000 €

Casa de vanzare - Oras Pecica

Central, Pecica

La ~5km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

220.000 €

Vand vila de lux in cartier NOU la iesire din P ...

Pecica

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
0.98 € / mp

Teren extravilan, 2 hectare, oras Pecica

Est, Pecica

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

17.500 €

Casa 3 camere cu teren mare 1700mp.

Central, Pecica

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

139.000 €

Casa noua in Pecica teren generos locul in care ...

Central, Pecica

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €

Casa de vanzare

Central, Pecica

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

74.000 €

Casa de vanzare in Pecica

Central, Pecica

La ~5km distanță

4 camere
91 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70.000 €

Casa Pecica jud Arad

Central, Pecica

La ~5km distanță

3 camere
770 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

38.000 €

Casa de vanzare in Pecica

Pecica

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

75.000 €

Casa de vanzare.

Central, Pecica

La ~5km distanță

3 camere
236 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

97.500 €

Casa renovata complet, 3 dormitoare, 780 mp ter ...

Central, Pecica

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

125.000 €
1.25 € / mp

Vand teren agricol Pecica/Turnu

Central, Pecica

La ~5km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren