Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

170.000 €

Vand casa ultracentral

Ultracentral, Lipova

6 camere
842 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
17

89.000 €

Apartament cu 3 camere in zona Centrala, Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

3 camere
121 mp
Parter / 12
1940 (Finalizată)
Agenție

Mai mult de un an
8

49.900 €

Apartament 3 camere din cărămidă, zona Intim, l ...

Central, Lipova

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Etaj 1
1970
Agenție

Mai mult de un an
6

275.400 €

Ocazie rara în Lipova- hala finisata

Central, Lipova

La ~5km distanță

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 275,400 € și 280.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
17

50.800 €

Casa cu 3 camere, Lipova, comision 0%

Central, Lipova

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
197 mp teren
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

75.000 €

Casa la rosu, teren 7105 mp, Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
7.105 mp teren
2023
Agenție

10 luni în urmă
13

45.000 €

Apartament 2 camere, oras Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1
1948
Agenție

Mai mult de un an
7

42.000 €

Brutărie în Lipova

Nord, Lipova

La ~5km distanță

230 mp utili
500 mp teren
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
3

1.290.000 €
0.45 € / mp

Teren Pa?une Impadurita 289 hectare

Central, Lipova

La ~5km distanță

f.s. 500 m
Agenție

Mai mult de un an
8

133.000 €

Casa P+1+M, Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

12 camere
700 mp
1.000 mp teren
2000
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

80.000 €

Vand casa in Lipova, central

Central, Lipova

La ~5km distanță

5 camere
341 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

62.000 €

Casa de vanzare in lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

3 camere
360 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

115.000 €

Casa Moderna - Spatii generoase, teren amplu si ...

Central, Lipova

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

2 luni în urmă
11

46.000 €

Apartament 3 camere, etaj 3, oras Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

115.000 €

Casă din cărămidă cu 8 camere – zonă liniștită, ...

Nord-Est, Lipova

La ~5km distanță

8 camere
180 mp
462 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

3 luni în urmă
11

49.500 €

Apartament cu 3 camere si balcon, decoamandat, ...

Central, Lipova

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Etaj 1 / 4
1990
Agenție

2 luni în urmă
17

72.000 €

Casa cu 2 corpuri de cladire, Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

9 camere
270 mp
347 mp teren
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

120.000 €

Casa in Lipova, jud. Arad

Central, Lipova

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
2.400 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

99.500 €
110.000 €
36.59 € / mp

Teren intravilan, 2719 mp, oras Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

2.719 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

99.500 €
110.000 €
36.59 € / mp

Teren intravilan, 2719 mp, oras Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

2.719 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

302.500 €
250.000 €

De Vânzare Hală Industrială – Lipova, Județul A ...

Exterior Sud, Lipova

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

125.000 €

Casa spa?ioasa 4 dormitoare + teren 648 mp, str ...

Central, Lipova

La ~5km distanță

4 camere
210 mp
648 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

53.000 €

Apartament de vanzare 3 camere LIPOVA

Central, Lipova

La ~5km distanță

2 camere
67 mp
Etaj 2
1980
Agenție

7 luni în urmă
11

24.000 €

Căsuță de vacanță pentru pescari în Lipova

Exterior Est, Lipova

La ~5km distanță

2 camere
17 mp
320 mp teren
1998
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

78.000 €

Casa de vinzare

Central, Lipova

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
Agenție

7 luni în urmă
3

225.000 €
40.08 € / mp

Teren intravilan, 5614 mp, Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

5.614 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
11

39.000 €

Apartament 2 camere, oras Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 3
1980
Agenție

8 luni în urmă
3

20.800 €
16 € / mp

Terenuri 1300 mp, Lipova

Exterior Vest, Lipova

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

59.000 €
15.95 € / mp

Terenuri 3699 mp, oras Lipova

Exterior Vest, Lipova

La ~5km distanță

3.699 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
11

46.000 €

Apartament 2 camere, etajul 1, Oras Lipova

Central, Lipova

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 1
1950