Proprietăți unice: 85
Proprietari: 33
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
19

115.200 €

Casă spațioasă în Pecica, cartier Europa

Sud, Pecica

3 camere
110 mp
450 mp teren
2008
Agenție

6 zile în urmă
16

82.000 €

Casă renovată la cheie cu 2 camere în Pecica

Nord, Pecica

2 camere
70 mp
583 mp teren
1950
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

55.000 €

Apartament spațios la casă, renovat, ultracentr ...

Ultracentral, Pecica

2 camere
72 mp
160 mp teren
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

9.599 €

Casa Pecica

Central, Pecica

740 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
1.95 € / mp

Teren extravilan, 2 hectare, oras Pecica

Est, Pecica

20.000 mp teren
f.s. 58 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
7

32.000 €

Garsonieră confort 1, cu centrală proprie, oraș ...

Pecica

1 camere
25 mp
Etaj 2 / 2
1980
Agenție

3 luni în urmă
9

696.524 €
575.640 €

HALA INDUSTRIALA DE VANZARE | PECICA – ARAD

Sud-Est, Pecica

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

152.490 €
6.90 € / mp

Teren intravilan 2 ha de vanzare in Pecica la D ...

Pecica

22.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

19.000 €
42.22 € / mp

Teren 450mp, cartierul Europa. Pecica jud.Arad

Exterior Vest, Pecica

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

24.999 €
29.17 € / mp

Teren curti constructii 857 mp de vanzare in Pe ...

Vest, Pecica

857 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
17

1.100.000 €

Hale depozitare/producție 2.000 mp si 10.000 mp ...

Nord-Vest, Pecica

Agenție

6 luni în urmă
4

242.000 €
200.000 €

2 Hale industriale din beton, Oras Pecica

Central, Pecica

Agenție

7 luni în urmă
23

189.900 €
199.900 €

Casă modernă cu 2 corpuri, 5 camere în Pecica

Exterior Vest, Pecica

5 camere
200 mp
500 mp teren
2007
Agenție

7 luni în urmă
32

89.000 €

Casă spatioasă și solidă în Pecica

Central, Pecica

3 camere
120 mp
1.065 mp teren
f.s. 23 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

890.000 €

Hala industriala modernizată 2200 mp de vanzare ...

Pecica

Agenție

9 luni în urmă
1

62.000 €
63.300 €
6.20 € / mp

Oportunitate unica! Teren extravilan, 9999 mp, ...

Central, Pecica

9.999 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
35

239.000 €

Casă modernă și spațioasă cu piscină,saună și s ...

Est, Pecica

7 camere
200 mp
900 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

119.000 €

Vila Moravia, 3 dormitoare, 3 băi, teren 450 mp ...

Nord, Pecica

4 camere
140 mp
450 mp teren
2008
Agenție

10 luni în urmă
7

73.500 €
12.25 € / mp

Pecica Jud. Arad Teren Extravilan zona in dezvo ...

Exterior Nord, Pecica

6.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

350.000 €
11.98 € / mp

Teren 29220 mp Pecica,DN7, langa autostrada- Id ...

Est, Pecica

29.220 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

39.600 €
1.50 € / mp

Teren extravilan Arabil compact Pecica Arad

Nord, Pecica

26.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
31

129.000 €

Casă P+M, teren 450 mp, in Pecica cartier Europ ...

Central, Pecica

4 camere
140 mp
450 mp teren
2008
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

229.000 €

De vânzare pensiunea „Casa Albă”, orașul Pecica ...

Periferie, Pecica

728 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

349.900 €
10.00 € / mp

De vanzare potential teren industrial, llogisti ...

Exterior Sud, Pecica

35.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

3.679.200 €
28 € / mp

Investiție strategică: Teren cu PUZ pentru un p ...

Periferie, Pecica

131.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

101.688 €
8 € / mp

Teren industrial 12.711 mp,Pecica langa Autostr ...

Exterior Est, Pecica

12.711 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

147.176 €
8 € / mp

Teren industrial, Pecica 18.397mp langa Autostr ...

Exterior Est, Pecica

18.397 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 147,176 € și 156.312 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40.528 €
8 € / mp

Teren Industrial 5066mp,Pecica lanaga Autostrad ...

Exterior Est, Pecica

5.066 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

59.296 €
8 € / mp

Teren industrial 7412mp, Pecica langa Autostrad ...

Exterior Est, Pecica

7.412 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 59,296 € și 67.568 €
Agenție

Mai mult de un an
8

500.000 €
605.000 €
5.30 € / mp

TEREN CU POTENTIAL INDUSTRIAL/ SERVICII | 9,44 ...

Central, Pecica

94.400 mp teren
f.s. 184 m
Extravilan
Agricol