Case Terenuri
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

63.500 €

Vand casa cu teren 1522 mp

Șimand

4 camere
1.522 mp
Agenție

3 luni în urmă
3

99.900 €
106.500 €
8.35 € / mp

Teren intravilan de vânzare 11.971 mp, Șimand, ...

Șimand

11.971 mp teren
f.s. 245 m
Construcții
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
15

1.464.100 €
1.210.000 €
11.64 € / mp

Balastieră în județul Arad cu teren de 12.5 ha

Șimand

125.800 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

45.000 €
1.03 € / mp

Teren arabil de 4,4Ha în Șimand

Șimand

43.800 mp teren
f.s. 119 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
15

45.000 €

Casa cu teren in localitatea Simand

Șimand

3 camere
995 mp
2.108 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.100.000 €
3.300.000 €

Conac sec XIX, renovat si evaluat in primele 10 ...

Șimand

6 camere
640 mp
11.800 mp teren
Individuală
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,100,000 € și 3.300.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

39.500 €

Casa de vanzare in Simand sau schimb cu garsoni ...

Șimand

4 camere
1.480 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

110.000 €

Casa de vanzare situata in Simand pe soseaua Ar ...

Șimand

4 camere
5.610 mp
Agenție

2 luni în urmă
13

35.900 €

Casa cu 3 camere ?i teren de 700 mp in Cermei

Șimand

3 camere
73 mp
700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

58.000 €
1.66 € / mp

Teren extravilan Simand, 3,5 ha

Șimand

35.000 mp
35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

96.000 €

Casa de vanzare Arad Simand (/schimb)

Șimand

4 camere
3.217 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

65.000 €

Casa de vanzare in localitatea ?imand, jude? Ar ...

Șimand

4 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €

Casa de vanzare,loc Simand,Arad

Șimand

2 camere
150 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
14

54.900 €

Casă cu 2 corpuri și 3 camere în Nădab

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
1.356 mp teren
1977
Agenție

4 luni în urmă
13

38.900 €

Casă cu 2 corpuri total 4 camere în Nădab

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
1.461 mp teren
1950
Agenție

3 luni în urmă
16

64.900 €

Casă cu 4 camere în Nădab

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
1.473 mp teren
1960

Agenție

Mai mult de un an
2

40.000 €

Casa 4 camere in NADAB

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

250.000 €
2.50 € / mp

10 ha teren intravilan la sosea Nadab

Nădab

La ~10km distanță

100.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
37

75.900 €

Proprietate impresionantă în Nădab

Nădab

La ~10km distanță

6 camere
420 mp
1.800 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

136.999 €

Casa de vanzare cu mansarda spatioasa in Chisin ...

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
175 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

31.000 €

Casa de vanzare in Nadab

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.500 €

Vind casa in loc.Nadab jud..Arad

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
1.347 mp
1.347 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 39,500 € și 41.000 €
Agenție

8 luni în urmă
19

44.950 €

Casa cu teren generos de 750mp intr-o zona exce ...

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
63 mp
Agenție

5 luni în urmă
17

49.900 €

Proprietate cu 3 case din văiugă și teren în Na ...

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
140 mp
2.800 mp teren
1930
Agenție

8 luni în urmă
21

39.000 €

Casă de vânzare cu 5 camere- Nădab, oraș Chișin ...

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
122 mp
2.971 mp teren
1990
Agenție

1 lună în urmă
20

199.900 €

Oportunitate rara in Chisineu-Cris: locuinta si ...

Nădab

La ~10km distanță

4 camere
250 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

65.000 €

Casa de vanzare cu 3 camere in Chisineu Cris - ...

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
98 mp
Agenție

10 luni în urmă
7

43.500 €
42.500 €

Casa de vanzare, disponibila in 2 rate, in zona ...

Nădab

La ~10km distanță

3 camere
160 mp
1.500 mp teren
Proprietar