Proprietăți unice: 36
Proprietari: 11
Agenție

Ieri

110.000 €

Casa/Vila moderna de vanzare, 5 camere, in noul ...

Macea

5 camere
155 mp
620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

60.000 €

Casa de vânzare in Macea

Macea

3 camere
1.080 mp
1.080 mp teren
1989
Agenție

1 lună în urmă
7

120.000 €

Spațiu depozitare 734mp și teren de 7.844mp Mac ...

Macea

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

110.000 €

Casă/Vilă modernă de vânzare, 5 camere, în noul ...

Macea

5 camere
155 mp
620 mp teren
2019
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

65.900 €

Casă cu 3 camere din văiugă în Macea

Macea

3 camere
90 mp
715 mp teren
1960
Agenție

2 luni în urmă
2

23.150 €
24.500 €
19.21 € / mp

Teren pentru constructie casa, strada asfaltată ...

Macea

1.205 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
30

65.000 €
69.900 €

Proprietate impresionantă între Curtici și Mace ...

Macea

7 camere
280 mp
842 mp teren
2022
Agenție

6 luni în urmă
23

145.000 €

Casă nouă în Macea

Macea

4 camere
108 mp
1.110 mp teren
2019
Agenție

8 luni în urmă
11

153.000 €
6.12 € / mp

Livadă de nuci altoită și ecologică 2.5ha

Macea

25.000 mp teren
f.s. 76.339996337891 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
9

37.300 €
34.89 € / mp

Teren intravilan 1.069 mp în Macea, jud. Arad

Macea

1.069 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

41.900 €
43.900 €
28.12 € / mp

Teren intravilan, comuna Macea, Arad-1490 mp.

Macea

1.490 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.274.100 €
3 € / mp

Teren 42 ha pentru parc fotovoltaic – Macea, Ar ...

Macea

424.700 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

73.414 €
11 € / mp

Teren intravilan 6674 mp in Macea - ID : RH-376 ...

Macea

6.674 mp
6.674 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

20.900 €
7.03 € / mp

Teren 2971 mp in Macea - ID : RH-31435-property

Macea

2.971 mp
2.971 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

8.311.111 €

Casa de vanzare

Macea

4 camere
136 mp
136 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

8.311.111 €

Casa de vanzare

Macea

4 camere
136 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

55.000 €

Casa de vanzare

Macea

4 camere
1.000 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

120.000 €

Spa?iu depozitare 734mp ?i teren de 7.844mp Mac ...

Macea

734 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

58.000 €
60.000 €

Casa de vanzare macea

Macea

3 camere
145 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

105.000 €

DE vanzare DOUA CASE in aceeasi curte ! Pret ne ...

Macea

4 camere
1.500 mp
Agenție

2 luni în urmă
20

46.900 €

Casa din 2 corpuri cu 5 camere in Lokoshaza

Macea

4 camere
167 mp
Agenție

6 luni în urmă
18

244.000 €

Casa noua pe colt si teren 1079 mp de vanzare i ...

Macea

7 camere
135 mp
1.079 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

190.000 €
187.000 €

Vila, de vanzare, la intrare in Macea, ZERO com ...

Macea

5 camere
92 mp
1.816 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

115.000 €

Casa pe nivel superba

Macea

4 camere
151 mp
151 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

27.000 €
38.68 € / mp

Teren intravilan in localitatea Macea,Arad-698 ...

Macea

698 mp
698 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

79.800 €

Casa / Vila cu 7 camere de vanzare

Macea

7 camere
160 mp
590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

245.000 €
270.000 €

Vand casa tip duplex

Macea

3 camere
400 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

250.000 €
302.500 €

Casa noua 8 camere in Macea - ID : RH-34044-pro ...

Macea

5 camere
400 mp
1.446 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
60.500 €

Csa 3 camere in Macea - ID : RH-37664-property

Macea

3 camere
100 mp
1.072 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

172.000 €
208.120 €

Casa din caramida in Macea - ID : RH-37627-prop ...

Macea

3 camere
110 mp
6.674 mp teren