Proprietăți unice: 102
Proprietari: 21
Agenție

2 luni în urmă
6

21.900 €
15.21 € / mp

Teren intravilan, Galsa

Central, Curtici

1.440 mp
1.440 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

37.800 €
13.13 € / mp

Teren intravilan in loc Galsa

Central, Curtici

2.880 mp
2.880 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

50.000 €
13.89 € / mp

Teren 3.600 mp in Curtici, 2 fronturi stradale ...

Central, Curtici

3.600 mp
3.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

18.500 €
37 € / mp

Teren de vanzare 500mp in ora?, acces u?or

Central, Curtici

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

120.000 €

Apartament cu 3 camere, 2 bai, zona Centrala, A ...

Central, Curtici

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
1982
Agenție

3 luni în urmă
14

209.000 €

Cladire 10 camere de vanzare zona Intim/ Prelua ...

Central, Curtici

304 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

69.000 €

Casa cu 755 mp teren, zona centrala Curtici

Central, Curtici

3 camere
65 mp
755 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

233.000 €

Casa de vanzare cu Teren4319mp Poten?ialViitorP ...

Central, Curtici

5 camere
280 mp
4.319 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

158.500 €

Casa noua din 2025 semifinisata, Curtici cartie ...

Central, Curtici

4 camere
212 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

30.000 €
10.42 € / mp

Teren intravilan, pretabil pentru constructie, ...

Central, Curtici

2.880 mp
2.880 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

119.000 €
5.80 € / mp

Curtici - ARAD, Teren intravilan 20.500 mp cu c ...

Central, Curtici

20.500 mp
20.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

142.000 €

Vila de vanzare in Curtici

Central, Curtici

5 camere
220 mp
700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

54.800 €

Proprietate cu doua case ?i teren generos, cu t ...

Central, Curtici

5 camere
156 mp
1.620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
20

159.000 €

Vand casa spa?ioasa Curtici, la 15 minute de Ar ...

Central, Curtici

5 camere
210 mp
920 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

85.000 €

Casa in Curtici, zona centrala

Central, Curtici

3 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

105.000 €

Blitz va ofera spre vanzare casa cu 3 camere in ...

Curtici

3 camere
110 mp
363 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
12.48 € / mp

Oportunitate de afacere!!! Teren Intravilan in ...

Curtici

7.610 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

1 lună în urmă
11

89.000 €

Casa individuala, de vanzare, in Curtici.

Central, Curtici

130 mp
1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

80.000 €

Casa de vanzare curtici

Central, Curtici

615 mp
615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

90.000 €

Vand sau schimb cu un apartament plus diferen?a

Central, Curtici

200 mp
1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

53.000 €

Ocazie vand casa ieftina in Curtici

Central, Curtici

2 camere
47 mp
318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

189.000 €

Casa de vanzare in Curtici

Central, Curtici

5 camere
160 mp
600 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

95.000 €

Casa in Loc. Curtici, cu teren 2091mp fs 28ml

Central, Curtici

4 camere
125 mp
2.091 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

218.000 €
219.000 €
9.84 € / mp

Teren extravilan, pe centura Macea-Curtici

Nord, Curtici

22.158 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

100.000 €
6.67 € / mp

Vand teren 1.5 ha Curtici Arad

Central, Curtici

15.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

15.100 €
30.20 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Cartieru ...

Curtici

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

15.100 €
30.20 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Cartieru ...

Curtici

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

461 €

Pergola alba ,terasa

Curtici

1 camere
9 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

90.000 €

casa de vanzare Curtici

Curtici

5 camere
220 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

1.000.500 €
50.03 € / mp

Teren intravilan, PUZ aprobat, in Curtici.

Curtici

20.000 mp teren