Proprietăți unice: 102
Proprietari: 21
Agenție

10 luni în urmă
1

2.700.500 €
30.01 € / mp

Teren intravilan, in Curtici.

Exterior Sud, Curtici

90.000 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Curtici.

Central, Curtici

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

103.000 €
76.52 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, cu reprezenta exc ...

Central, Curtici

1.346 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

120.500 €
66.57 € / mp

Teren intravilan, central, in Curtici.

Central, Curtici

1.810 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

43.000 €

Casa cu teren central, in Curtici.

Central, Curtici

2 camere
50 mp
1.057 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
1

990.500 €
30.02 € / mp

Teren extravilan, langa Zona Libera, Curtici.

Nord-Vest, Curtici

33.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

1.125.500 €
30.01 € / mp

Teren extravilan pe centura Curtici- Macea

Exterior Nord, Curtici

37.500 mp teren
f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

1.000.500 €
50.03 € / mp

Teren intravilan, PUZ aprobat, in Curtici.

Exterior Sud, Curtici

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

30.000 €
33.33 € / mp

Teren intravilan generos 2 fronturi 900 mp Curt ...

Sud-Vest, Curtici

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

65.500 €

Casa in Curtici, zero comision de la cumparator ...

Central, Curtici

4 camere
115 mp
1.440 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
14

52.500 €

Casa în Curtici cu două corpuri de cladire, ter ...

Central, Curtici

3 camere
80 mp
1.080 mp teren
1980
Agenție

Mai mult de un an
23

127.100 €

Casa individuala, complet mobilata, in Curtici, ...

Ultracentral, Curtici

4 camere
150 mp
1.248 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
21

161.000 €

Casa, de vanzare, in Curtici.

Nord, Curtici

8 camere
190 mp
1.079 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
4

62.000 €
55.500 €

Casa, la gri, de vanzare, in Cartierul Nou din ...

Exterior Sud, Curtici

3 camere
100 mp
250 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

Mai mult de un an
13

789.000 €

Casa cu camere de inchiriat, de vanzare, 0% com ...

Central, Curtici

20 camere
833 mp
3.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
7

52.000 €

Casa individuala cu 3 camere in Curtici.

Central, Curtici

3 camere
100 mp
1.100 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 săptămână în urmă
5

17.999 €
41.28 € / mp

Teren 436mp Curtici cu proiect de casa(parter)

Central, Curtici

436 mp
436 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

93.000 €

Casa impunatoare la gri in Curtici

Central, Curtici

4 camere
250 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
20

93.000 €

Casa impunatoare la gri in Curtici

Central, Curtici

5 camere
250 mp
250 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

114.900 €

Casa de Vanzare Curtici

Central, Curtici

4 camere
110 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă

89.000 €

Casa de vanzare, zero comision de la cumparator ...

Central, Curtici

1 camere
100 mp
967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

169.500 €

Casa de vanzare + curte + gradina (4227 mp)

Central, Curtici

4 camere
160 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

98.000 €

Casa in Curtici zona centrala 98000 euro

Central, Curtici

4 camere
250 mp
1.440 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

68.000 €

Apartament cu 3 camere, zona Piata Mica, Arad

Central, Curtici

3 camere
50 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600.000 €
100 € / mp

Vand teren central 6000mp ideal investitie Curt ...

Central, Curtici

6.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

127.000 €

Casa P+M + Garaj, ?ofronea Complet Mobilata, Co ...

Central, Curtici

4 camere
155 mp
585 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

65.000 €

Casa de vanzare in Curtici.

Central, Curtici

3 camere
100 mp
1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

121.000 €

Vand Casa in Curtici

Central, Curtici

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%