Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
48

315.000 €

Vila in Poltura, P+E, comision 0%

Poltur, Arad

5 camere
200 mp
430 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

720.000 €
94.50 € / mp

Teren 7619mp cu hala industriala/comerciala, FS ...

Poltur, Arad

7.619 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

215.000 €

Casă de vânzare – zonă Poltura

Poltur, Arad

4 camere
130 mp
500 mp teren
f.s. 13 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
8

82.000 €
97.16 € / mp

Teren 844mp Arad / Strada Agricultorilor

Poltur, Arad

844 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
29

365.000 €
375.000 €

Pensiune 9 camere, oportunitate preluare afacer ...

Poltur, Arad

9 camere
312 mp utili
2012
Agenție

Mai mult de un an
8

375.000 €
453.750 €

Oportunitate! Clădiri industriale cu teren 6820 ...

Poltur, Arad

Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 375,000 € și 453.750 €
Agenție

Mai mult de un an
16

549.037 €
453.750 €
610.04 € / mp

Teren industrial de 6,820mp Strada Poetului

Poltur, Arad

6.820 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

395.000 €

Casa cu 10 camere pentru pensiune sau locuit

Poltur, Arad

10 camere
365 mp
540 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
6

42.900 €
46.18 € / mp

Loc de casă de 929 mp în Poltura Arad

Poltur, Arad

929 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
9

119.000 €

Casa spa?ioasa, 182 mp utili, teren generos, zo ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

3 camere
182 mp
572 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

12 €
0 € / mp

INVESTITIE: Teren 4.6 Ha Arad Direct la Autostr ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

50.000 €
69.44 € / mp

Vand teren intavilan, cu utilitati, in zona Gai ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

720 mp
720 mp teren

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

75 €
0.03 € / mp

Teren de Vanzare

Gai, Arad

La ~5km distanță

2.782 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

220.000 €
5.56 € / mp

Vand 39.600mp in Arad zona Gai

Gai, Arad

La ~5km distanță

39.600 mp
39.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

240.000 €

Duplex intreg, constructie noua,solida, in Gai, ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
955 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

108.000 €

Casa 3 camere, 544 mp teren, Gai, curte + garaj

Gai, Arad

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
544 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

52.500 €
104.37 € / mp

Teren intravilan , 503 mp, ideal pentru casa, G ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

503 mp
503 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
1.14 € / mp

Teren, 35 000 m2,

Gai, Arad

La ~5km distanță

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

69.950 €
81.34 € / mp

Teren 860 mp in Gai

Gai, Arad

La ~5km distanță

860 mp
860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

227.000 €

Casa / vila noua, de lux, Gai Arad

Gai, Arad

La ~5km distanță

3 camere
135 mp
Agenție

2 luni în urmă
9

119.000 €

Casa spatioasa, 182 mp utili, teren generos, zo ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

3 camere
182 mp
572 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

3.060.000 €
17 € / mp

Teren INTRAVILAN cu cladiri si parc fotovoltaic ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

180.000 mp
180.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

260.000 €

Casa noua in Complex de 4 Case P+1 , Cartier Ga ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
222 mp teren
Agenție

8 luni în urmă

48.227 €
29 € / mp

Oportunitate Teren industrial 1.663 mp langa Ce ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

1.663 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

2 zile în urmă
8

219.000 €

Casa individuala cu teren de 4.898 mp zona Gai

Gai, Arad

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
4.898 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

138.800 €
100 € / mp

Vand teren zona Gai

Gai, Arad

La ~5km distanță

1.388 mp
1.388 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

50.000 €
123.76 € / mp

Teren 404 mp cu toate utilitatile - Loc de casa ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

404 mp
404 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

120.000 €

Vand casa in Poltura, Gai, Arad.

Gai, Arad

La ~5km distanță

2 camere
782 mp
Agenție

1 săptămână în urmă

85.000 €

Scandinavia Residence, apartament 4 camere mode ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

4 camere
96 mp
180 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

178.900 €

I?i propunem o oportunitate situata in cartieru ...

Gai, Arad

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
1.630 mp teren