Proprietăți unice: 69
Proprietari: 3
Agenție

Ieri
5

79.900 €

Apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 3/4 cu ...

Tolstoi, Alba Iulia

2 camere
50 mp
Etaj 3
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

97.000 €

Apartament 2 camere decomandate | 53 mp | Bloc ...

Tolstoi, Alba Iulia

2 camere
53 mp
Parter
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

79.000 €

Apartament cu 2 de vanzare camere Alba Iulia

Tolstoi, Alba Iulia

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1984

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

30.500 €
22.61 € / mp

Teren 1349 mp Scari?oara langa DN75

Tolstoi, Alba Iulia

1.349 mp
1.349 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

88.000 €

Garsoniera modern lux, etajul 2, zona centru

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
28 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

115.000 €

Apartament 2 camere, etaj 3 - zona Ampoi 3

Tolstoi, Alba Iulia

3 camere
61 mp
7E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

95.000 €

Alba Iulia Vand apartament 3 camere decomandat

Tolstoi, Alba Iulia

3 camere
76 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

107.000 €

Apartament de vanzare situat in Alba Iulia

Tolstoi, Alba Iulia

3 camere
75 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
6

47.000 €

Apartament cu o camera, renovat in zona Tolstoi ...

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
32 mp
Parter / 4
1988
Agenție

1 lună în urmă
4

68.900 €

Garsoniera de vanzare | 34 mp | Etaj 3 | Bloc N ...

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
34 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
3

72.900 €

Apartament 1 camera | 45 mp | Etaj 3 | Bloc Nou ...

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
45 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
2

68.900 €

Garsoniera de vanzare | 34 mp | Etaj 1 | Bloc N ...

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
34 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
3

68.900 €

Garsoniera de vanzare | 34 mp | Etaj 1 | Bloc N ...

Tolstoi, Alba Iulia

1 camere
34 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

2 luni în urmă
8

103.000 €

Vand apartament 3 camere, etaj intermediar, lif ...

Tolstoi, Alba Iulia

3 camere
70 mp
Etaj 2
2012
Agenție

2 luni în urmă
4

75.900 €

Apartament 2 camere decomandate | 54 mp | Mobil ...