Proprietăți unice: 20
Proprietari: 5
Agenție

5 zile în urmă
12

131.000 €

Casă la roșu P+1 | Teren 1750 mp | Dobreni-Giur ...

Dobreni

5 camere
228 mp
1.750 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
54

215.000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare

Dobreni

5 camere
157 mp
457 mp teren
1E
Agenție

5 zile în urmă
12

131.000 €

Casa la rosu P+1 | Teren 1750 mp | Dobreni-Giur ...

Dobreni

4 camere
228 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren Parcelat 5000 mp Dobreni

Dobreni

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

20.500 €
54.67 € / mp

Teren intravilan de Vanzare Dobreni 375m

Dobreni

375 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

18.000 €
45 € / mp

Loturi Teren Dobreni-Vidra | Intravilan |

Dobreni

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
13

148.760 €

Vila 4 camere, 3 bai, utilitati, complex rezide ...

Dobreni

4 camere
104 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

160.000 €

Casa Berceni-Vidra

Dobreni

3 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

112.000 €

Casa parter / 3 camere / complex rezidential / ...

Dobreni

3 camere
79 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 112,000 € și 116.500 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

21.000 €
57.07 € / mp

Teren de vanzare Berceni, Dobreni

Dobreni

368 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

141.000 €

Casa la rosu-Dobreni/Berceni

Dobreni

4 camere
250 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

215.000 €

Casa de vanzare direct de lq propietar

Dobreni

4 camere
191 mp
Agenție

2 luni în urmă
9

143.700 €

Casa individuala - 323mp teren | 4 camere | fin ...

Dobreni

4 camere
104 mp
Agenție

4 luni în urmă
12

111.500 €

Casa parter Vidra- Berceni| 3 camere | 2 bai |

Dobreni

3 camere
80 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 111,500 € și 114.500 €
Agenție

5 luni în urmă
8

112.000 €
110.500 €

Casa parter | 3 Camere | 2 Bai

Dobreni

3 camere
79 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

39.999 €
38.61 € / mp

Vand 2 terenuri alaturate Dobreni jud GR - 11 k ...

Dobreni

1.036 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10.900 €
18.17 € / mp

Particular teren Dobreni

Dobreni

600 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă
8

141.000 €

De Vanzare Casa individuala P+1

Dobreni

228 mp
1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

120.000 €

Vand casa cu teren.

Dobreni

4 camere
170 mp
Dezvoltator
Comision 0%

2 luni în urmă
10

3.872.000 €
3.200.000 €

HALA INDUSTRIALA/DEPOZIT

Dobreni

1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

58.000 €

Casă la roșu P+E, 1000 mp teren, utilități, acc ...

Câmpurelu

La ~5km distanță

7 camere
137 mp
1.000 mp teren
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

64.900 €

Casa gata de mutat la 20 de minute de Bucure?ti ...

Câmpurelu

La ~5km distanță

95 mp
320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

89.000 €

Proprietar, vand spatiu comercial complet funct ...

Câmpurelu

La ~5km distanță

450 mp utili

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
13

29.500 €
25.47 € / mp

Varasti - loc Obedeni | teren intravilan | stra ...

Vărăști

La ~5km distanță

1.158 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

65.000 €
13 € / mp

Varasti-Dumbrava Noua

Vărăști

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
11

149.990 €

Casa individuala 4 camere / Vidra / Comision 0%

Vărăști

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
375 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

111.500 €

Casa parter Vidra Sud Bucure?ti | Open-space | ...

Vărăști

La ~5km distanță

3 camere
78,63 mp
400 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 111,500 € și 114.500 €
Agenție

1 lună în urmă
5

1.000 €
3.33 € / mp

Loturi intravilane 300 mp, la 10 km de Centura ...

Vărăști

La ~5km distanță

300 mp
300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

100.000 €
6.06 € / mp

DE VANZARE 2 LOTURI LIPITE (TOTAL 16.500 MP) IN ...

Vărăști

La ~5km distanță

16.500 mp
16.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

45.000 €
25 € / mp

DE VANZARE TEREN 1800 MP IN SAT TEISORI (GR)

Vărăști

La ~5km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren