Proprietăți unice: 92
Proprietari: 18
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

89.000 €

Casa de vanzare, zero comision de la cumparator ...

Central, Curtici

4 camere
100 mp
967 mp teren
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
4

55.000 €

Casa noua, la rosu, in Curtici

Exterior Sud, Curtici

3 camere
100 mp
250 mp teren
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
5

17.999 €
41.28 € / mp

Teren 436mp Curtici cu proiect de casa(parter)

Central, Curtici

436 mp
436 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
20

93.000 €

Casa impunatoare la gri in Curtici

Central, Curtici

4 camere
250 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
20

93.000 €

Casa impunatoare la gri in Curtici

Central, Curtici

5 camere
250 mp
250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

139.000 €
149.900 €

Casă 2 corpuri și 5 camere ultracentral în Curt ...

Central, Curtici

5 camere
138 mp
1.098 mp teren
1970
Agenție

2 luni în urmă
5

54.800 €
1.18 € / mp

Teren extravilan 46,300mp Curtici

Periferie, Curtici

46.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
20

120.000 €

Casă nouă, finisată interior, 130mp utili Curti ...

Periferie, Curtici

4 camere
130 mp
250 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

47.500 €

Oferta primavara-Casă cu teren generos 1.305 mp ...

Central, Curtici

2 camere
69 mp
1.305 mp teren
f.s. 13.5 m
Agenție

3 luni în urmă
11

69.000 €

Casă cu 755 mp teren, zonă centrală Curtici

Central, Curtici

3 camere
65 mp
755 mp teren
1990
Agenție

3 luni în urmă
13

74.990 €
79.900 €

Casă cu 4 camere toate utilitățile și 1150mp te ...

Central, Curtici

4 camere
110 mp
1.150 mp teren
f.s. 18.5 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

53.399 €
54.490 €
38.14 € / mp

Teren intravilan de vânzare Curtici

Central, Curtici

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

181.000 €
19.89 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, in Curtici.

Exterior Sud, Curtici

9.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

34.000 €
10.97 € / mp

Teren pentru investitie, in Curtici, jud. Arad.

Sud-Est, Curtici

3.100 mp teren
f.s. 12 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

15.100 €
30.20 € / mp

Teren intravilan pentru constructie casa 500 mp ...

Sud, Curtici

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

21.360 €
12 € / mp

Teren intravilan in Curtici.

Est, Curtici

1.780 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
11

174.900 €

Pensiune cu potențial ridicat - Curtici, Jud, A ...

Central, Curtici

15 camere
366 mp utili
735 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
25

95.000 €

Casă cu teren generos, zonă centrală, Curtici

Central, Curtici

3 camere
102 mp
1.048 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

8 luni în urmă
1

218.000 €
219.000 €
9.84 € / mp

Teren extravilan, pe centura Macea-Curtici

Nord, Curtici

22.158 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

15.100 €
30.20 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Cartieru ...

Periferie, Curtici

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

15.100 €
30.20 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Cartieru ...

Periferie, Curtici

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

26.000 €
32.50 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Curtici.

Sud-Est, Curtici

800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

2.700.500 €
30.01 € / mp

Teren intravilan, in Curtici.

Exterior Sud, Curtici

90.000 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Curtici.

Central, Curtici

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

103.000 €
76.52 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, cu reprezenta exc ...

Central, Curtici

1.346 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

120.500 €
66.57 € / mp

Teren intravilan, central, in Curtici.

Central, Curtici

1.810 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

43.000 €

Casa cu teren central, in Curtici.

Central, Curtici

2 camere
50 mp
1.057 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
1

990.500 €
30.02 € / mp

Teren extravilan, langa Zona Libera, Curtici.

Nord-Vest, Curtici

33.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

1.125.500 €
30.01 € / mp

Teren extravilan pe centura Curtici- Macea

Exterior Nord, Curtici

37.500 mp teren
f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

1.000.500 €
50.03 € / mp

Teren intravilan, PUZ aprobat, in Curtici.

Exterior Sud, Curtici

20.000 mp teren
Construcții