Proprietăți unice: 63
Proprietari: 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

187.400 €

Case noi tip duplex de vânzare

Curtești

4 camere
142 mp
597 mp teren
2025
Agenție

14 ore în urmă
14

399.000 €

Pensiune la cheie

Curtești

365 mp utili
2022
Agenție

22 ore în urmă
2

57.500 €
17.97 € / mp

Teren cu suprafata de 3200mp la strada in Manas ...

Curtești

3.200 mp
3.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
13

185.000 €

Casa cu etaj la Hudum

Curtești

4 camere
125 mp
1.800 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

250.000 €

Casa cu 8800mp teren in Manastirea Doamnei

Curtești

5 camere
200 mp
8.800 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

26.000 €
10 € / mp

Locuri de casa la Agafton

Curtești

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
20

390.000 €

Casa de vanzare | Burdujeni | 417 mp construi?i ...

Curtești

9 camere
417 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

38.000 €
15.91 € / mp

Vand teren intravilan Curtesti

Curtești

2.389 mp
2.389 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

38.000 €
15.91 € / mp

2389mp teren intravilan, imprejmuit, Bucovina-C ...

Curtești

2.389 mp
2.389 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

21.000 €
26.38 € / mp

Loc de casa zona Bucovina-Curtesti

Curtești

796 mp
796 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

227.500 €

Teren extravilan 3,5 ha cu poten?ial ridicat de ...

Curtești

f.s. 80 m
Agenție

6 zile în urmă
1

227.500 €
6.50 € / mp

Teren extravilan 3,5 ha cu potential ridicat de ...

Curtești

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

399.000 €

Casă modernă– ideală pentru locuință sau invest ...

Curtești

7 camere
260 mp
946 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

250.000 €

Oportunitate excelentă – teren generos + casă M ...

Curtești

5 camere
225 mp
2.172 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €
20.83 € / mp

TEREN INTRAVILAN 3600 MP - CURTESTI

Curtești

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

56.000 €

CASA - MANASTIREA DOAMNEI

Curtești

2 camere
86 mp
850 mp teren
1970
Agenție

1 lună în urmă
1

135.000 €

HALA - GARAJ cu suprafata de 200 mp

Curtești

170 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
1

29.500 €
12.94 € / mp

TEREN - ZONA DEDEMAN

Curtești

2.279,3 mp teren
f.s. 32.979999542236 m
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
2

55.000 €

CASA + TEREN 2600 MP - CURTESTI

Curtești

2 camere
60 mp
2.638 mp teren
1990
Agenție

9 luni în urmă
12

165.000 €

Casa D+P+E la intrare in Curtesti

Curtești

4 camere
152 mp
1.500 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

19.000 €
31.67 € / mp

Loc de casa la intrare in Curtesti

Curtești

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

95.000 €

Casa de vanzare in Hudum liniste, spatiu si con ...

Curtești

3 camere
82,98 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

32.000 €

De vanzare casa batraneasca sat Vanatori, comun ...

Curtești

2 camere
133,8 mp
2.747 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
20 € / mp

Teren extravilan, 15388mp, Oraseni Deal cu PUZ ...

Curtești

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
25 € / mp

Teren extravilan 6000 mp in zona Lebada pozitie ...

Curtești

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

75.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Oraseni Deal

Curtești

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

200.000 €
20 € / mp

Teren cu potential major de dezvoltare 10.000 m ...

Curtești

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

75.000 €
13.89 € / mp

Teren 5.000 mp Curtesti Oportunitate de investi ...

Curtești

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

68.000 €
11.99 € / mp

Teren generos 5.672 mp Agafton, la strada princ ...

Curtești

5.672 mp
5.672 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

210.000 €
28 € / mp

Teren Intravilan Curtesti 7500mp

Curtești

7.500 mp
7.500 mp teren