Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

37.000 €
10 € / mp

Teren intravilan

Buzeni

3.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Ieri
1

85.000 €

Casa cu 3100mp teren drept zona frumoasa la Zai ...

Zăicești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

180.000 €

Casa cu etaj si 3552mp teren la Zaicesti

Zăicești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

93.000 €
114.700 €
30 € / mp

Vanzare teren intravilan cu deschidere la DN Za ...

Zăicești

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

200.000 €

Proprietate cu casa la rosu si teren 5.500 mp Z ...

Zăicești

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

7 €
0 € / mp

Teren intravilan Zaicesti

Zăicești

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

50.000 €
3.16 € / mp

Vand casa si teren 1580 m Stauceni deschidere d ...

Stăuceni

La ~5km distanță

15.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
16

110.000 €

Casa de vanzare in Tocileni

Tocileni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

52.000 €
14.18 € / mp

Teren intravilan 3.666 mp Buzeni / Zaicesti, ju ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3.666 mp
3.666 mp teren
Agenție

Ieri
1

85.000 €

Casa cu 3100mp teren drept zona frumoasa la Zai ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
3.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

32.500 €
6.02 € / mp

Teren zona Zaicesti la strada

Bălușeni

La ~5km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

180.000 €

Casa cu etaj si 3552mp teren la Zaicesti

Bălușeni

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
3.552 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

200.000 €

Proprietate cu casa la rosu si teren 5.500 mp Z ...

Bălușeni

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
5.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
2.21 € / mp

Teren extravilan 6.800 mp Zaicesti Oportunitate ...

Bălușeni

La ~5km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

57.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Zaicesti zona Conacului cu ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

75.000 €

Casa cu mansarda la rosu, teren 1.000 mp Draxin ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3 camere
136 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

36.000 €
9.81 € / mp

Terenuri la strada in Buzeni

Bălușeni

La ~5km distanță

3.670 mp
3.670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.500 €

loc casa 2400 M

Bălușeni

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

75.000 €
7.50 € / mp

Teren - Orășeni Deal, Curtești | BOTOȘANI | 10. ...

Orășeni-Deal

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 32 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

25.000 €
6.94 € / mp

Terenuri de vanzare la Oraseni

Orășeni-Deal

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

150.000 €
9.75 € / mp

Teren extravilan, 15388mp, Oraseni Deal cu PUZ ...

Orășeni-Vale

La ~5km distanță

15.380 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

32.000 €

De vanzare casa batraneasca sat Vanatori, comun ...

Orășeni-Deal

La ~5km distanță

2 camere
134 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

150.000 €
20 € / mp

Teren extravilan, 15388mp, Oraseni Deal cu PUZ ...

Orășeni-Vale

La ~5km distanță

7.500 mp
7.500 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

6 luni în urmă
2

75.000 €
15 € / mp

DE VANZARE Teren Intravilan | Boto?ani, Ora?eni ...

Orășeni-Vale

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.000 €
7.38 € / mp

TEREN INTRAVILAN CRISTESTI 3388 Mp

Cristești

La ~5km distanță

3.388 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

86.607 €
8.50 € / mp

Teren de vânzare – Cristești

Cristești

La ~5km distanță

10.189 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

99.500 €

Casa individuala in Cristesti 120 mp utili, ter ...

Cristești

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

95.000 €

Vand casa si teren Cristesti ( 15 min de centru ...

Cristești

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

7.000 €
0.07 € / mp

Vand teren arabil - com. Cristesti, jud. Botosa ...

Cristești

La ~5km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

99.900 €

Spatiu 245 mp cu 10 parcari, curte logistica si ...

Siliștea

La ~5km distanță

245 mp utili