Proprietăți unice: 79
Proprietari: 7
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

56.000 €

CASA - MANASTIREA DOAMNEI

Curtești

2 camere
86 mp
850 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

144.000 €
18 € / mp

TEREN - LIVADA CURTESTI

Curtești

8.000 mp
8.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
20.83 € / mp

TEREN INTRAVILAN 3600 MP - CURTESTI

Curtești

3.600 mp
3.600 mp teren
f.s. 35 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă

150.000 €
25 € / mp

Teren extravilan 6000 mp in zona Lebada pozi?ie ...

Curtești

6.000 mp
6.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

135.000 €

HALA - GARAJ cu suprafata de 200 mp

Curtești

170 mp utili
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

227.500 €

Teren extravilan 3,5 ha cu poten?ial ridicat de ...

Curtești

f.s. 80 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

227.500 €
6.50 € / mp

Teren extravilan 3,5 ha cu potential ridicat de ...

Curtești

35.000 mp
35.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

95.000 €

Casa de vanzare in Hudum liniste, spatiu si con ...

Curtești

3 camere
82,98 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

32.000 €

De vanzare casa batraneasca sat Vanatori, comun ...

Curtești

2 camere
133,8 mp
2.747 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

150.000 €
20 € / mp

Teren extravilan, 15388mp, Oraseni Deal cu PUZ ...

Curtești

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

150.000 €
25 € / mp

Teren extravilan 6000 mp in zona Lebada pozitie ...

Curtești

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

75.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Oraseni Deal

Curtești

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

200.000 €
20 € / mp

Teren cu potential major de dezvoltare 10.000 m ...

Curtești

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €
13.89 € / mp

Teren 5.000 mp Curtesti Oportunitate de investi ...

Curtești

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

68.000 €
11.99 € / mp

Teren generos 5.672 mp Agafton, la strada princ ...

Curtești

5.672 mp
5.672 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

210.000 €
28 € / mp

Teren Intravilan Curtesti 7500mp

Curtești

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

62.000 €
17.22 € / mp

Teren Intravilan Manastirea Doamnei

Curtești

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

33.000 €
33 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Zona Lebada oportun ...

Curtești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

110.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 2200 mp, utilitati in zona Hud ...

Curtești

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

42.000 €
50.06 € / mp

Loturi teren Hudum cu utilitati si acces privat ...

Curtești

839 mp
839 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

65.728 €
32 € / mp

Teren Curtesti intravilan 2054mp

Curtești

2.054 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

130.000 €

De vanzare/schimb casa duplex P+1, Manastirea D ...

Curtești

4 camere
115 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

170.000 €
180.000 €

Casa noua cu etaj Bucovina-Curtesti

Curtești

4 camere
170 mp
1.035 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

135.000 €
51.61 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare 26 Ari | Suceava/Ti ...

Curtești

2.616 mp
2.616 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.000 €
12.89 € / mp

Teren deosebit in Agafton cu suprafata de 3800m ...

Curtești

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

354.000 €
41.65 € / mp

Teren de Vanzare 85 Ari I Suceava/Sf.Ecaterina ...

Curtești

8.500 mp
8.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

33.000 €
11 € / mp

Teren extravilan 3000 mp de vanzare

Curtești

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

165.000 €

Casa D+P+E la intrare in Curtesti

Curtești

4 camere
160 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

31.000 €
61.88 € / mp

Vand Teren Intravilan

Curtești

501 mp
501 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
50 € / mp

Teren 1000 mp Manastirea Doamnei - la strada, p ...

Curtești

1.000 mp
1.000 mp teren