Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
8

399.000 €

Pensiune la cheie

Băiceni

365 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €

De vanzare hala + teren la 7 km de Botosani

Băiceni

Agenție

1 săptămână în urmă
20

390.000 €

Casa de vanzare | Burdujeni | 417 mp construiti ...

Băiceni

4 camere
417 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
14

109.200 €

Apartament cu 3 Camere 78 mpI Suceava/Complex L ...

Băiceni

3 camere
78 mp
Etaj 2 / 2
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

56.000 €

CASA - MANASTIREA DOAMNEI

Curtești

La ~5km distanță

2 camere
86 mp
850 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

33.000 €
33 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Zona Lebada oportun ...

Curtești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
50 € / mp

Teren 1000 mp Manastirea Doamnei - la strada, p ...

Curtești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
8

31.000 €
61.88 € / mp

Vand Teren Intravilan

Curtești

La ~5km distanță

501 mp
501 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

129.000 €

Casa la ro?u cu vedere superba la lac Zona Leba ...

Curtești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20 €
0 € / mp

Vand teren Curtesti

Curtești

La ~5km distanță

8.840 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

165.000 €

Casa D+P+E la intrare in Curtesti

Curtești

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

60.000 €
17.85 € / mp

Teren de vanzare ?cheia | Sfantu Ilie | 3.361 m ...

Curtești

La ~5km distanță

3.361 mp
3.361 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.000 €
12.89 € / mp

Teren deosebit in Agafton cu suprafata de 3800m ...

Curtești

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

33.000 €
11 € / mp

Teren extravilan 3000 mp de vanzare

Curtești

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

107.000 €

Duplex de Vanzare/Inchiriere I Suceava/Ti?au?i ...

Curtești

La ~5km distanță

4 camere
77 mp
200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

109.200 €

Apartament cu 3 Camere 78 mpI Suceava/Complex L ...

Curtești

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 2 / 2
2023
Agenție

1 lună în urmă
4

135.000 €
51.61 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare 26 Ari | Suceava/Ti ...

Curtești

La ~5km distanță

2.616 mp
2.616 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

250.000 €

Oportunitate excelentă – teren generos + casă M ...

Curtești

La ~5km distanță

5 camere
225 mp
2.172 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

56.000 €

CASA - MANASTIREA DOAMNEI

Curtești

La ~5km distanță

2 camere
86 mp
850 mp teren
1970
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €
20.83 € / mp

TEREN INTRAVILAN 3600 MP - CURTESTI

Curtești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

90.000 €

Casa zona lebada rai

Curtești

La ~5km distanță

100 mp
426 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

150.000 €
25 € / mp

Teren extravilan 6000 mp in zona Lebada pozi?ie ...

Curtești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

29.500 €
12.94 € / mp

TEREN - ZONA DEDEMAN

Curtești

La ~5km distanță

2.279,3 mp teren
f.s. 32.979999542236 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

135.000 €

HALA - GARAJ cu suprafata de 200 mp

Curtești

La ~5km distanță

170 mp utili
2020
Agenție

2 luni în urmă
1

150.000 €

Teren extravilan 6000 mp in zona Lebada pozi?ie ...

Curtești

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

11 luni în urmă
1

144.000 €
18 € / mp

TEREN - LIVADA CURTESTI

Curtești

La ~5km distanță

8.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

5 luni în urmă
1

135.000 €

HALA - GARAJ cu suprafata de 200 mp

Curtești

La ~5km distanță

170 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
2

55.000 €

CASA + TEREN 2600 MP - CURTESTI

Curtești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
2.638 mp teren
1990
Agenție

3 luni în urmă
1

68.000 €
11.99 € / mp

Teren generos 5.672 mp Agafton, la strada princ ...

Curtești

La ~5km distanță

5.672 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

4 luni în urmă
7

110.000 €

Casa individuala cu poten?ial de extindere, 510 ...

Curtești

La ~5km distanță

2 camere
68 mp
510 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 110,000 € și 125.000 €