Proprietăți unice: 35
Proprietari: 17
Agenție

Ieri
4

50.000 €
9.88 € / mp

Teren situat in Podu Brosteni, Arges

Central, Costești

5.059 mp
5.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Vand apartament cu 2 camere

Central, Costești

2 camere
54 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

30.000 €

Garsoniera Costesti

Central, Costești

1 camere
27 mp
Etaj 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
10

119.000 €

Casa P+1+M, Costesti, Arges , 24 km de Pitesti

Exterior Nord, Costești

6 camere
200 mp
1.026 mp teren
1998
Agenție

8 luni în urmă
8

62.000 €

Apartament 3 camere confort 1 decomandat, foart ...

Central, Costești

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 4
1984
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

84.900 €

0% Comision !! CASA PODUL BROSTENI - ARGES

Costești

4 camere
150 mp
1.175 mp teren
2008
Bancă

10 luni în urmă
7

1.000.000 €

Fabrica de lapte (LACTAG) situata in Costesti, ...

Costești

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

249.998 €

Casa Nicolau, sec XIX, 3000 mp teren

Costești

12 camere
343 mp
2.998 mp teren
1875
Agenție

1 săptămână în urmă
6

135.000 €

Casa de vanzare Costesti

Central, Costești

2 camere
60 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

26.000 €

Casa de vanzare Mirosi Arges

Central, Costești

4 camere
91 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

80.000 €

Vand casa constructie noua in Suseni+ 5800 mp t ...

Central, Costești

3 camere
64 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

62.000 €

Apartament ultracentral

Ultracentral, Costești

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

33.500 €
47.86 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Costești

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

40.000 €

Gospodarie de vanzare Bro?teni | 14 km de Pite? ...

Central, Costești

3 camere
52 mp
596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

62.000 €

Apartament ultracentral

Central, Costești

2 camere
50 mp
Etaj 3
1979
Agenție

1 lună în urmă
8

140.000 €

Casa la cheie Bradu Arges

Central, Costești

4 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

80.150 €
35 € / mp

Teren Podul Bro?teni

Central, Costești

2.290 mp
2.290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.999 €

Garsoniera de vanzare -ultracentral, Costesti ( ...

Ultracentral, Costești

1 camere
40 mp
Agenție

3 luni în urmă
17

52.000 €

Apartament 3 camere, Ultracentral, Costesti

Ultracentral, Costești

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
1988
Agenție

3 luni în urmă
7

98.000 €

Casa Costesti

Central, Costești

4 camere
132 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

18.000 €
20.000 €

Casa batraneasca de vanzare

Central, Costești

2 camere
21 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 18,000 € și 20.000 €
Agenție

5 luni în urmă
2

23.500 €
10.48 € / mp

Teren Costesti 2242-Zona Politie

Central, Costești

2.242 mp
2.242 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

19.500 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Costești

1.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

20.000 €
13.33 € / mp

Teren de vanzare

Central, Costești

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

69.980 €

Apartament 4 camere bloc Z1, Costesti, Arges

Costești

4 camere
85 mp
Etaj 1 / 4
1987
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

68.000 €

Apartament 3 camere

Costești

3 camere
55 mp
Etaj 3
Agenție

Mai mult de un an
14

65.000 €

Casa Costesti Arges

Sud, Costești

5 camere
120 mp
340 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

75.513 €
1.01 € / mp

Teren Extravilan Costesti Arges

Costești

75.000 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

60.000 €

Apartament de vanzare cu 3 camere decomandat Co ...

Costești

3 camere
60 mp
4E
Agenție

2 luni în urmă
19

64.999 €

Casa parter + 3.055 mp teren in Costesti

Central, Costești

110 mp
3.055 mp teren