Proprietăți unice: 239
Proprietari: 19
Agenție

Ieri
6

83.000 €

Apartament 2 camere in Bloc Nou zona Km 5 Cu Ce ...

Km 5, Constanța

2 camere
43 mp
Etaj 5
2016
Agenție

3 zile în urmă
22

99.900 €

KM.5 - VETERANI 3 CAMERE MOBILAT,UTILAT, 55 MP ...

Km 5, Constanța

3 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2023
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
34

129.900 €

PROPRIETATE 250MP TEREN + CASA 101MP I KM 5 I O ...

Km 5, Constanța

3 camere
101 mp
250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
12

90.000 €

Apartament 2 camere de vanzare in zona KM-5

Km 5, Constanța

2 camere
48 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

98.000 €
107.10 € / mp

Teren intravilan-zona KM5

Km 5, Constanța

915 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
22

180.000 €

5217 Casa parter +etaj KM 5

Km 5, Constanța

4 camere
125 mp
400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

80.000 €

Apartament 2 camere Km5

Km 5, Constanța

2 camere
49 mp
Etaj 2 / 4
1981
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
20

125.000 €

KM 5 casa 4 camere 79mp+garaj-teren 260mp

Km 5, Constanța

4 camere
78,96 mp
259,3 mp teren
f.s. 7.8000001907349 m
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

350.000 €

Proprietar Vila S+P+2 in Km 5, C-ta, Structura ...

Km 5, Constanța

5 camere
272 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

169.000 €
170.000 €

Apartament de vânzare - Km 5, bloc nou (2014)

Km 5, Constanța

4 camere
98,66 mp
Etaj 1 / 5
2014
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

48.720 €
20 € / mp

Vand teren zona sere

Km 5, Constanța

2.436 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

75.500 €
76.500 €

2 Camere 58mp Zona Lidl Km 5 Bloc Nou Curte Pri ...

Km 5, Constanța

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 5
2016
Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
180 € / mp

Vand teren in Constanta zona Km 5 veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

105.000 €
210 € / mp

Anunturi vanzari terenuri in Constanta

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.274.890 €
230 € / mp

Teren veterani km5 intravilan

Km 5, Constanța

5.543 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

169.540 €
140 € / mp

Anunturi vanzari terenuri in Constanta zona km ...

Km 5, Constanța

1.211 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

69.000 €
138 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona km 5 veteran ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

77.000 €

Km 5 apartament 2 camere decomandat (cod E5)

Km 5, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 4
1982
Agenție

1 lună în urmă
6

94.000 €
188 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

Vand teren in Constanta zona KM 5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

62.000 €
124 € / mp

Anunturi vanzari terenuri in Constanta zona Km ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

63.000 €
126 € / mp

Teren Constanta zona Km 5 veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

75.000 €
76.92 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 - 957 mp

Km 5, Constanța

975 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

559.800 €
120.05 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5 vetera ...

Km 5, Constanța

4.663 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

Vand teren in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
120 € / mp

Oferte vanzari terenuri in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
50 € / mp

Vanzari terenuri in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

86.500 €

2 Camere Lidl km 5 Bloc Nou

Km 5, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 5 / 6
2015
Agenție

1 lună în urmă
2

53.000 €
92.50 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

573 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

417.450 €
278.30 € / mp

KM 5- teren 1500mp, deschidere de 28m, utilitat ...

Km 5, Constanța

1.500 mp teren
Construcții