Proprietăți unice: 239
Proprietari: 19
Agenție

1 lună în urmă
15

87.000 €

Apartament 2 camedere Km5

Km 5, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

1 lună în urmă
4

100.000 €
85.000 €
200 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 5 Veterani - ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

105.000 €

Casă 3 camere | KM 5 | Poziționare pe ...

Km 5, Constanța

3 camere
84 mp
124 mp teren
f.s. 13.590000152588 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
26

380.000 €

Km 5 - Vila P+E lux, cu garaj si curte generoas ...

Km 5, Constanța

4 camere
160 mp
311 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

77.500 €
155.000 €
125 € / mp

Vânzare teren intravilan 620 mp sau 1.237 ...

Km 5, Constanța

620 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

87.000 €

Apartament 2 camere decomandate KM 5

Km 5, Constanța

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 4
1982
Agenție

2 luni în urmă
8

275.000 €

Km 5, vila P+M, 4 camere, moderna , mobilata lu ...

Km 5, Constanța

4 camere
200 mp
248 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

3.210.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

107.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

62.000 €
119.23 € / mp

Vanzari terenuri in Constanta zona Km 5

Km 5, Constanța

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

90.000 €
199.12 € / mp

Teren intravilan 452 mp – KM 5 Constanța – Stra ...

Km 5, Constanța

452 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

99.000 €

39698 Apartament 2 camere KM 5

Km 5, Constanța

2 camere
51 mp
Parter / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

53.000 €
92.50 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Km 5 veteran ...

Km 5, Constanța

573 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
28

525.000 €

Vila de vanzare in Constanta

Km 5, Constanța

6 camere
320 mp
600 mp teren
2013
Agenție

3 luni în urmă
11

144.900 €

KM 5 CASA DEMOLABILA, TEREN 750 MP. IDEAL CONST ...

Km 5, Constanța

3 camere
75 mp
750 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

4 luni în urmă
12

130.000 €

Km 5 , casa 4 camere moderna , 130 mp utili, 13 ...

Km 5, Constanța

4 camere
130 mp
300 mp teren
2010
Agenție

4 luni în urmă
12

45.000 €
152.03 € / mp

Teren 296 mp de vanzare zona KM5

Km 5, Constanța

296 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

104.000 €
151.38 € / mp

Teren intravilan Comarnic zona Km 5 cu Deschide ...

Km 5, Constanța

687 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

375.000 €
453.750 €

Clădire P+1 cu 440 mp utili pe teren 1700 mp in ...

Km 5, Constanța

Agenție

4 luni în urmă
6

90.000 €
180 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

125.000 €
250 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie P+2 zona Ve ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

72.000 €
144 € / mp

Teren de vanzare zona Km 5 - Veterani (Cod E5 ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
6

118.000 €
116.900 €

39597 Apartament 2 camere KM 5

Km 5, Constanța

2 camere
57 mp
Etaj 1
6E
Agenție

4 luni în urmă
3

85.000 €
170 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Veterani - 500 m ...

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

150.000 €
150 € / mp

Teren de vânzare – Constanța, Z ...

Km 5, Constanța

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

60.000 €

Vand apartament 2 camere km 5 Constanta

Km 5, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 4
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 60,000 € și 63.000 €
Agenție

4 luni în urmă
4

75.000 €
150 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

160.000 €
80 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Km5 Vila Cucoan ...

Km 5, Constanța

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

19.500 €
48.51 € / mp

Teren extravilan, Zona Veterani

Km 5, Constanța

402 mp teren
f.s. 14.880000114441 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
3

105.000 €
210 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Veterani

Km 5, Constanța

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

53.000 €
92.50 € / mp

Teren intravilan Km 5 zona Veterani

Km 5, Constanța

573 mp teren
Construcții