Proprietăți unice: 246
Proprietari: 47
Agenție

6 ore în urmă
10

4.200.000 €

Vanzare depozit/spatiu industrial/hala Chitila ...

Central, Chitila

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

160.000 €

Apartament de vanzare in Chitila, langa padure, ...

Central, Chitila

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
2023
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

180.000 €

Vila P+2 | 1875 mp teren | Rudeni | Chitila

Chitila

7 camere
325 mp
1.875 mp teren
f.s. 18 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
13

4.000.000 €

DE VANZARE HALĂ INDUSTRIALĂ CLASA A | 5.000 MP ...

Nord, Chitila

Agenție

1 săptămână în urmă
15

13.000.000 €

De vanzare parc logistic premium – randament im ...

Nord, Chitila

Agenție

1 săptămână în urmă
3

2.196.400 €
68 € / mp

Teren intravilan 32.300 mp - Chitila - soseaua ...

Nord, Chitila

32.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

338.000 €
16.97 € / mp

Teren industrial 17 euro mp Chitila Oxigenului ...

Sud-Vest, Chitila

19.914 mp teren
f.s. 43 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
26

152.000 €
168.000 €

Casa / Vila la rosu in Chitila / Strada Rudeni ...

Exterior Vest, Chitila

5 camere
152 mp
264 mp teren
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
26

115.000 €

Casa 4 camere de vanzare| renovata | Chitila 4 ...

Exterior Vest, Chitila

4 camere
90 mp
295 mp teren
1969
Agenție

13 ore în urmă
30

112.500 €

Ap 3 camere 2 bai 2 balcoane 75 mp utili Lift + ...

Sud-Vest, Chitila

3 camere
75 mp
Etaj 3
2024
Agenție

16 ore în urmă

149.900 €

Apartamet Decomandat 3 Camere 90 mp Residens Ch ...

Nord, Chitila

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 4
2007
Agenție

2 săptămâni în urmă
38

195.000 €
205.000 €

Casa duplex de vanzare Chitila 5 camere / teren ...

Vest, Chitila

5 camere
106 mp
348 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
46

290.000 €

Vila - Dupex 4 Camere + Terasa Aceoperita | Mog ...

Chitila

4 camere
110 mp
150 mp teren
2018
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

188.000 €
189.000 €

Vila mobilată și utilată ,situată în Chitila , ...

Central, Chitila

4 camere
160 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 188,000 € și 189.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

129.000 €

Apartament 2 camere Lakefield (parc cu iesire l ...

Nord, Chitila

2 camere
62 mp
Agenție

3 zile în urmă
8

455.000 €

Casa individuala premium P+2E | 185 mp utili | ...

Central, Chitila

4 camere
185 mp
Agenție

4 zile în urmă

499 €

Teren 300MP | Chitila | Utilitati |

Central, Chitila

f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

60.000 €

Apartament cu 3 camere 100mp2

Central, Chitila

3 camere
110 mp
Etaj 4 / 4
2008
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

38.232 €
59 € / mp

Teren premium de vanzare in Eden Forest -vizavi ...

Central, Chitila

648 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

106.000 €

Ap 3 camere+parcare+boxa Complex Golden Rose Ch ...

Sud-Vest, Chitila

3 camere
58 mp
Etaj 1 / 4
2017
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

157.000 €

De vanzare casa Chitila, Ilfov

Central, Chitila

4 camere
157 mp
548 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

108.500 €

Et 1 Ap 3 Camere Parcare Boxa Depozitare Golden ...

Sud-Vest, Chitila

3 camere
57 mp
Etaj 1 / 4
2012
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

30.000 €

Garsoniera de vanzare Azuga

Central, Chitila

1 camere
27 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

48.700 €

Vand Garsoniera sector 6. Strada Soarelui

Central, Chitila

1 camere
25 mp
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

380.000 €

Oportunitate Chitila – Hală Producție 287 mp | ...

Chitila

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
15

330.000 €

Proprietate fascinanta!

Central, Chitila

4 camere
142 mp
50 mp teren
2023
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

272.250 €
290.400 €
75 € / mp

De vanzare PJ | Teren industrial POT 60% CUT 9 ...

Central, Chitila

3.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

250.000 €

Vila Duplex Chitila-Mogosoaia cu 6 camere, tere ...

Sud-Vest, Chitila

5 camere
180 mp
280 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

440.510 €
145 € / mp

Acces Imediat Centura Bucuresti Chitila - Ruden ...

Est, Chitila

3.038 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

164.900 €
69.99 € / mp

Oportunitate Investiție: Teren 2.356 mp – Acces ...

Nord, Chitila

2.356 mp teren
Intravilan
Agricol