Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

89.000 €

2 camere Bd. Constructorilor | Sector 6 | mobil ...

Constructorilor, Sector 6

2 camere
46 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
11

1.750 €

Oportunitate Investi?ie Depozit + Casa + Curte ...

Constructorilor, Sector 6

743 m

110 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

85.000 €

Apartament 2 camere, b-dul. Constructorilor, Cr ...

Constructorilor, Sector 6

2 camere
50 mp
Etaj 4
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

200.000 €

casa de vinzare

Constructorilor, Sector 6

3 camere
110 mp
60 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

125.000 €

Casa de vanzare la piata Giulesti

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
292 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
15

149.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE | BLOC NOU

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 3
2022
Agenție

3 luni în urmă
10

99.000 €

CALEA GIULESTI, Apartament cu 3 camere semideco ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

3 camere
57 mp
Parter / 4
4E

Agenție

2 luni în urmă
9

90.000 €

3 Camere Giulesti Stadion Rapid

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

655 m (8 min)

3 camere
63 mp
1975
10E
Agenție

3 luni în urmă
5

137.500 €

Teren 550 mp | Casa individuala demolabila | Fr ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

88.500 €

STUDIO DUBLU DE VANZARE CALEA GIULESTI 40MP

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 3 / 5
2025
Agenție

2 luni în urmă
4

88.500 €

Garsoniera de vanzare în Calea Giuleș ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 3 / 5
2025
Agenție

9 luni în urmă
19

325.000 €

5 camere, vila individuala, P+1, garaj, Giulest ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
527 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
13

0 €

2 camere, apartament etaj 3/7, Pia?a Giule?ti, ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 7
2022
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

1.000.000 €

Proprietate multifuncțională | 830mpu | 1000 mp ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

831 mp utili
1.089 mp teren
1980
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 999,999 € și 1.000.000 €
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
14

165.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE - MOBILAT - CRANGASI - COMI ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

692 m (9 min)

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 6
2021
Agenție

4 luni în urmă
12

81.000 €

AUCHAN CRANGASI

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

3 camere
61 mp
Parter / 4
1960
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
36

139.999 €

Casa individuala Giulesti | Renovata 2025 | Ter ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

3 camere
230 mp
380 mp teren
1960
Agenție

5 luni în urmă
9

125.000 €

3 Camere - Giulesti

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

3 camere
58,43 mp
Etaj 2
2018
Agenție

6 luni în urmă
4

220.000 €

Teren cu Casa Demolabila Calea Giulesti cu desc ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

4 camere
127 mp
387 mp teren
f.s. 135 m
Agenție

5 luni în urmă
5

7.750.000 €
425.68 € / mp

Teren Intravilan Sector 1 | CU | 18.206mp

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

877 m

18.206 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă

160.000 €
200 € / mp

GIULESTI | Teren intravilan 800mp | Certificat ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

335.000 €

Proprietar vând vilă giulesti sector 1

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

982 m (12 min)

5 camere
200 mp
200 mp teren
Individuală
Agenție

5 luni în urmă
13

143.000 €

3 Camere et.4/10 An constructie 1989 Zona Crang ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

557 m (7 min)

3 camere
71 mp
Etaj 4 / 10
1989
Agenție

11 luni în urmă
32

950.000 €

Vila deosebita cu piscina proprie, sector 6, Bu ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

73 m (1 min)

9 camere
287 mp
920 mp teren
2012
Agenție

5 luni în urmă
5

286.000 €
97.71 € / mp

Teren intravilan 2927 mp Giulesti, 97€/mp,ideal ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

2.927 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

315.000 €
205.08 € / mp

Giulești teren 1536 mp, deschidere 20 ml,l ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

1.536 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
14

139.000 €

De vanzare - apartament 3 camere Giulesti

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

829 m (10 min)

3 camere
58 mp
Parter / 10
1967
Agenție

5 luni în urmă
6

250.000 €
131.58 € / mp

Teren de vanzare Strada Sculptorilor Giulesti, ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

454.000 €
40 € / mp

Teren Drum la Chiajna, sector 6, 11.350 mp, D 3 ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

11.350 mp
11.350 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

11 luni în urmă
6

280.000 €

Casa cu centrala

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

943 m (12 min)

5 camere
110 mp
260 mp teren