Proprietăți unice: 34
Proprietari: 9
Agenție

5 zile în urmă
9

149.000 €

Mosilor, stradal, Eminescu, aproape metrou Obor

Est, Sector 3

57 mp
Etaj 9 / 10
1980
10E
Agenție

1 lună în urmă
10

69.900 €

Colentina, Apartament-2 camere, Strada Ripiceni ...

Est, Sector 3

2 camere
43 mp
Etaj 7
10E
Agenție

3 luni în urmă
16

200.000 €

Apartament 2 camere Sisesti - dec- etaj 1/3 - m ...

Est, Sector 3

2 camere
61 mp
Etaj 1 / 3
2019

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

1.600.000 €

Hală industrială de vânzare Faur

Est, Sector 3

520 m

Agenție

3 luni în urmă
4

4.100.000 €

Hală industrială de vânzare-Drum ...

Est, Sector 3

Agenție

3 luni în urmă
10

69.900 €

Apartament 2 camere 45,2 mp ~ Crown Residence

Est, Sector 3

2 camere
46 mp
Parter / 5
5E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

132.000 €

PROPRIETAR, PF| garsoniera spatioasa |Lujerului ...

Est, Sector 3

1 camere
41 mp
Etaj 6
11E
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

140.100 €

Studio 45mp SU + Gradina 27mp Gata de mutare Zo ...

Est, Sector 3

743 m

1 camere
45 mp
Parter / 4
2024
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

119.988 €

NOU 2 Camere 63 MP Etaj 3 Primul Proprietar Sec ...

Est, Sector 3

723 m

2 camere
63 mp
Etaj 3
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

97.999 €

Apartament 2 camere - 64 mp - Bragadiru

Est, Sector 3

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
2020
Agenție

1 lună în urmă
8

119.700 €

Penthouse Modern Terasa mare Vedere libera 12mi ...

Est, Sector 3

520 m

3 camere
85,5 mp
Etaj 4
2025
Agenție

1 lună în urmă
11

480.000 €

Bloc boutique! Apartament renovat / parcare sub ...

Est, Sector 3

438 m (5 min)

4 camere
102 mp
Etaj 3
2000
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
14

309.990 €

Penthouse 3 camere Loft, Belvedere Residence.

Est, Sector 3

743 m

3 camere
109 mp
Etaj 11 / 11
2023
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

92.000 €

2 Camere Apartament + locul de parcare - Cosmop ...

Est, Sector 3

2 camere
40 mp
Etaj 10 / 10
2010
Agenție

2 luni în urmă
3

48.500 €
43.500 €

Pantelimon, Iancului, Mega Mall, Parcul Nationa ...

Est, Sector 3

1 camere
23 mp
Etaj 7
1976
Agenție

2 luni în urmă
6

101.465 €

2 camere cu gradina 12 min metrou Nicolae Teclu

Est, Sector 3

706 m (10 min)

2 camere
62,71 mp
Parter
2026
Agenție

3 luni în urmă
12

77.000 €
79.900 €

Apartament 2 camere Prelungirea Ghencea- Cartie ...

Est, Sector 3

3 camere
60 mp
Parter
2011
Agenție

4 luni în urmă
12

115.000 €

3 CAM / 8 MINUTE METROU TECLU/SCOALA DE STAT/ A ...

Est, Sector 3

615 m (8 min)

3 camere
87,65 mp
Etaj 1
2025
Agenție

4 luni în urmă
15

139.755 €
169.103 €

3 CAMERE_NOU_ ACTE GATA_ 8 MINUTE METROU NICOLE ...

Est, Sector 3

620 m (8 min)

3 camere
87,96 mp
Etaj 5 / 12
2025
Agenție

4 luni în urmă
13

82.500 €

2 CAMERE/ IN CURS DE FINALIZARE/ 8 MIN. METROU ...

Est, Sector 3

615 m (8 min)

2 camere
61,92 mp
Etaj 10 / 12
2025
Agenție

5 luni în urmă
5

234.500 €

PENTHOUSE 5CAM. +3 BAI / 8-10 MIN. METROU N. TE ...

Est, Sector 3

615 m (8 min)

5 camere
189,42 mp
2025
12E
Agenție

6 luni în urmă
20

365.000 €

BANEASA STEJARII THE IVY APARTAMENT 4 CAMERE RO ...

Est, Sector 3

4 camere
115 mp
Etaj 2 / 5
2023
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
20

305.000 €

Penthouse cu Loft, Belvedere Residence

Est, Sector 3

390 m (5 min)

3 camere
109 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

70.000 €
36.98 € / mp

Budesti

Est, Sector 3

1.893 mp
f.s. 4 m
Agenție

7 luni în urmă
10

52.500 €
48.500 €

Obor, Colentina, Teiul D-nei, Posta, adiacent, ...

Est, Sector 3

1 camere
36 mp
Etaj 5 / 10
1985
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
18

249.000 €

Apartament boem cu gradina, ultracentral | Prop ...

Est, Sector 3

535 m (7 min)

3 camere
78 mp
Parter
2004
Agenție

8 luni în urmă
12

159.000 €

Lacul Pantelimon

Est, Sector 3

3 camere
67 mp
Parter
2024
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €

Vand garsoniera generoasa Bulevardul Timi?oara ...

Est, Sector 3

1 camere
39 mp
Etaj 8 / 11
2020
Agenție

2 luni în urmă
5

590.000 €

Vila cu lift 9 loc parcare colentina Dedeman

Est, Sector 3

330 mp
350 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

300.000 €

Penthouse cu loft, Belvedere Residence

Est, Sector 3

3 camere
109 mp
Etaj 11 / 2
2022