Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament 3 camere - prima inchiriere, bloc no ...

Libertății, Râmnicu Vâlcea

3 camere
65 mp
Etaj 12 / 14
2016

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1.798 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

DE INCHIRIAT, HALA + BIROURI, PARCARE GENEROASA

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 155.59 € / mp / lună

Teren intravilan Goranu, Cella Delavrancea, 707 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

707 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 1.233 mp de inchiriat cu desch ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.233 mp
1.233 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
4

75.000 €
/ lună 105.78 € / mp / lună

Teren intravilan 750 mp, Goranu-Straubing, Ramn ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

709 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

48.400 €
/ lună 44 € / mp / lună

Teren intravilan 1.100 mp Goranu 3km Rm.VL. acc ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
/ lună 53.19 € / mp / lună

Teren,

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.034 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

93.000 €
/ lună 89.42 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
1.040 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
6

41.000 €
/ lună 18.64 € / mp / lună

Teren de vanzare 2200 mp Goranu Izlazului Valce ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

49.900 €
/ lună 152.60 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan 327 mp Goranu Strau ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

327 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
13

600 €
/ lună

inchiriere ap.3 cam in bloc nou ( Piata Simian)

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Etaj 8 / 10
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.037 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Rm Valcea zona No ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
35 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Ramnicu Valcea zo ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

300 mp utili
460 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună

De inchiriat Bul Dem Radulescu

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

585 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala Industriala teren imprejmuit la doar 3 min ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

234 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

4.500 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Cladire Birori/De Inchiriat/Nord

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

15 camere
636 mp
Demisol / 2
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

576 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 1155 mp in Ramnicu V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

160 €
/ lună

Garaj, birou, atelier, depozit ultracentral cu ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
16 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună

Apartament 3 camere - Zona Centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 4
1982
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.200 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Inchiriere vanzare

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună

Inchiriez apartament in vila curte Rm Valcea Ce ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament cu 3 camere decomandat în Spitalul J ...

Spitalul Județean, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 7
Agenție

9 luni în urmă
8

400 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere, Zona Nord

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

9 luni în urmă
5

270 €
/ lună

Ap 3 camer centru la Big

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Etaj 4
1987
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

294 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Calimane ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

48 €
/ lună

Inchiriez apartament central parter cu 3 camere

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Parter
1986
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

29 €
/ lună

Inchiriez Apartament In Regim Hotelier

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
53 mp
Etaj 4
2000