Proprietăți unice: 195
Proprietari: 104
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

88 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez birou mobilat

Central, Râmnicu Vâlcea

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

576 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 1155 mp in Ramnicu V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

1.155 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spatiu comercial Peron Gara

Central, Râmnicu Vâlcea

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună

De inchiriat Bul Dem Radulescu

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

192 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

2 camere
30 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

330 €
/ lună

Inchiriez studio zona Zavoi

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
34 mp
Etaj 1
1978
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

160 €
/ lună

Garaj, birou, atelier, depozit ultracentral cu ...

Central, Râmnicu Vâlcea

1 camere
16 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250.000 €
/ lună 1,736.11 € / mp / lună

Birouri si locuinta de serviciu (garsoniera)

Central, Râmnicu Vâlcea

144 mp utili
14 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

280 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.200 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Inchiriere vanzare

Central, Râmnicu Vâlcea

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Ramnicu Valcea zo ...

Central, Râmnicu Vâlcea

300 mp utili
460 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Rm Valcea zona No ...

Central, Râmnicu Vâlcea

35 mp utili
35 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.500 €
/ lună

Ofer spre inchiriere

Central, Râmnicu Vâlcea

4 camere
160 mp
160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

1.037 mp utili