Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan zona turistica Olanesti P ...

Păușești

2.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

28.900 €
/ lună 27.52 € / mp / lună

Vanzare cabana+ teren intravilan 1050mp, casa d ...

Păușești

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

23.000 €
/ lună 17.69 € / mp / lună

Teren de vanzare Valcea, Pausesti-Maglas, sat V ...

Păușești

1.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 zile în urmă
3

59.120 €
/ lună 80 € / mp / lună

teren de vanzare | zona foarte frumoasa | sat o ...

Bârlogu

La ~5km distanță

739 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

19.990 €
/ lună 15.38 € / mp / lună
25.000 €

Teren Baile Govora

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

62.000 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Teren+casa batraneasca de vanzare

Băile Govora

La ~5km distanță

2.884 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
6

60.000 €
/ lună 51.72 € / mp / lună

Teren intravilan 1660 mp, str. Tudor Vladimires ...

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

1.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

229 €
/ lună

Spatiu de inchiriat Govora

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
35 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 229 € și 236 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 2400 mp ultracentral Stoenesti ...

Mogoșești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

160.000 €
/ lună 27.66 € / mp / lună

Teren intravilan 5.784 mp Deschidere DN7 Malu V ...

Frâncești

La ~10km distanță

5.784 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
11

10.000 €
/ lună 28.33 € / mp / lună

Teren,

Frâncești

La ~10km distanță

353 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

58 €
/ lună

Inchiriez garsoniera | 33 mp | Mobilata | Terme ...

Frâncești

La ~10km distanță

1 camere
33 mp
Etaj 2
Agenție

3 luni în urmă
7

24.000 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Teren de vanzare, 7750 mp I Orientare sudica I ...

Frâncești

La ~10km distanță

7.750 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

10.500 €
/ lună 6.56 € / mp / lună

Teren De Vanzare|Jiblea Veche|11.000 Euro

Frâncești

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri VALCEA-Galicea

Schitu

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan

Costești

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
16

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren Costesti Valcea

Costești

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

37.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1250 mp in Pausesti-Magla ...

Zmeurătu

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

2.500 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Hala industriala 390mp

Mihăești

La ~10km distanță

390 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

2.998 €
/ lună 3.95 € / mp / lună

CLADIRE MULTIFUNCTIONALA - MIHAESTI, VALCEA

Mihăești

La ~10km distanță

19 camere
759 mp
2006
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

33.000 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

Teren intravilan Mihaesti

Mihăești

La ~10km distanță

2.207 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

105.000 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

3 Hectare Teren Extravilan - Vanzare

Mihăești

La ~10km distanță

28.603 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

110.000 €
/ lună 32.84 € / mp / lună

Teren Intravilan -plat-utilitati- Bujoreni la 3 ...

Buleta

La ~10km distanță

3.350 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

38.400 €
/ lună 16 € / mp / lună

teren de vanzare

Buleta

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.000 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Teren intravilan 4.281 mp la munte, cu deschide ...

Măldărești

La ~10km distanță

4.281 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
5

145.000 €
/ lună 25.64 € / mp / lună

Teren intravilan Babeni

Munteni

La ~10km distanță

5.656 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

25.000 €
/ lună 28.67 € / mp / lună

Teren 872 Mp, Zona Linistita, Aer Curat

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

872 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

2.000 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de inchiriat Cazanesti | 3500mp | stradal

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare-RM. VALCEA

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

3.125 mp teren