Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

3 luni în urmă
5

22.000 €
/ lună 52.26 € / mp / lună

Teren Bujoreni Olteni 421 mp.

Olteni

421 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
/ lună 79.71 € / mp / lună

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Olteni

621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

40 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren in Bujoreni - Olteni (langa Nord Residenc ...

Olteni

650 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
8

167.900 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 4.797 mp Bujoreni (Lazaresti) ...

Bujoreni

La ~5km distanță

4.797 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

61.500 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren de Vanzare - Bujoreni , Loc. Olteni, Str. ...

Bujoreni

La ~5km distanță

1.255 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

800 €
/ lună

Inchiriez casa duplex cu 2 apartamente, crama s ...

Bujoreni

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
150 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera Conf 1

Cetățuia, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren in Bujoreni 49 m2

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez teren betonat

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

72.500 €
/ lună 29 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Bogdanesti, comuna Buj ...

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

550 €
/ lună

Apartament 3 camere superb zona Republicii

Republicii, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
Etaj 3 / 5
2020
Agenție

9 luni în urmă
5

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spa?iu zona Hanul Haiducilor

Cartierul Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
17

350 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat la Et.2 int ...

Cartierul Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Etaj 2 / 4
1970
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

DE INCHIRIAT- SPATIU COMERCIAL 140 MP

Cartierul Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

140 mp utili
1E
2015
Agenție

1 lună în urmă
9

750 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Hală/ Depozit/ Spatiu Comercial/ de inchiriat Z ...

Ferdinand-CPL, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

128 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

299 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, zona Traian R ...

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
6

294 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Traian ...

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1970
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 294 € și 295 €
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

130 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Spatii birouri !!!

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

16 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Apartament 2 camere etaj 1 Traian

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez hala multifunctionala

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

250 €
/ lună

Apartament de Inchiriat

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat/Traian/

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

50 mp utili
3E
2005
Agenție

3 luni în urmă
8

220 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 2
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

320 €
/ lună

2 Camere Traian 24 Trepte

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Hanul Haiducilor, parte ...

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1.400 €
/ lună 2 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial 700mp Calea Lui T ...

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

180 €
/ lună

Garsoniera cu centrala

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona Traian Valcea, eta ...

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1 camere
23 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

200 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță