Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

6.866 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren agricol - 2 parcele total 7225m2 comuna O ...

Orlești

7.225 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

192 €
/ lună

Inchiriez garsoniera cf. 1, et. 1, zona NORD

Scundu

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
1997
Agenție

4 zile în urmă
16

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat - 3 camere - Zona Nord

Mereșești

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 2
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

196 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Vulturești

La ~10km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 2
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri VALCEA-Nicolae Balcescu

Marcea

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Birouri | Spatiu comercial | Cabinet de inchiri ...

Ștefănești

La ~15km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

3.600 €
/ lună
4.356 €
3.31 € / mp / lună

Hala + Curte de inchiriat in Stefanesti | Zona ...

Ștefănești

La ~15km distanță

1.087 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

5.001 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriere Spațiu Comercial Ostroveni Rm.V ...

Ostroveni

La ~15km distanță

6 camere
460 mp
2011
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

150 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan la 400 m de bulevard Dem Radul ...

Ostroveni

La ~15km distanță

2.400 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

288 €
/ lună

De Inchiriat ap 3 camere Ostroveni Valcea

Ostroveni

La ~15km distanță

3 camere
56 mp
Etaj 3
1985
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

192 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Dumitrești

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

192 €
/ lună

Inchiriez garsoniera cf. 1, et. 1, zona NORD

Roești

La ~15km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

650 €
/ lună 15.48 € / mp / lună

Inchiriere Spa?iu Comercial

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

393 €
/ lună 5.61 € / mp / lună

Inchiriez Vand spa?iu comercial

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez sau Vand spatiu comercial

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Dragasani

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

1 camere
45 mp
Etaj 4 / 5
1989
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Garsoniera, etaj 1, centru

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

500 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat complet echipat pentru prod ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Teren de Vanzare

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

2.468 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat Zona Pie?ei Muni ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

145 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
11

1.650 €
/ lună 16.34 € / mp / lună

Nou! Sp. com., S=101 mp, VAD EXCELENT, Dragasan ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

101 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

383 €
/ lună

inchirez apartament Ramnicu Valcea

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 2
2015
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

220 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 2
Agenție

2 zile în urmă
4

220 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

1 camere
38 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

95.000 €
/ lună 21.11 € / mp / lună

Vand teren Centura Dragasani 4500m patrati

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

4.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

630 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere in Cartierul L ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

3 camere
99 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

630 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere in Cartierul L ...

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

3 camere
99 mp
Etaj 3
6E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

260 €
/ lună

Inchiriez garsoniera renovata complet in 2026

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

1 camere
42 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Drăgășani

La ~15km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 3