Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

26.870 €
/ lună 25.00 € / mp / lună

Teren de construit, 1075 mp, pret atractiv

Malaia

1.075 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Malaia

Malaia

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

38 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Proprietate intravilana 2.298 mp Malaia, jud. V ...

Malaia

2.298 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

32.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Teren la munte de vanzare

Ciungetu

La ~10km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

40.000 €
/ lună 56.34 € / mp / lună

Teren +cladire de vanzare in Statiunea Voineasa

Voineasa

La ~10km distanță

710 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare obarsia lotrului langa partie

Voineasa

La ~10km distanță

4.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
17

89.988 €
/ lună 80.78 € / mp / lună

1140mp Obarsia Lotrului Transalplina 3km partia ...

Voineasa

La ~10km distanță

1 camere
1.114 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Cabana de inchiriat zona Buila/Vanturarita

Pietreni

La ~15km distanță

4 camere
140 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - Valea lui Stan - Valcea

Central, Brezoi

La ~15km distanță

8.805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună
400 €

Inchiriez apartament 3 camere in Brezoi

Central, Brezoi

La ~15km distanță

3 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

1 săptămână în urmă
8

2.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Spatiu comercial | P+1+M | 950 MPU | Valea Oltu ...

Central, Brezoi

La ~15km distanță

957 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

300 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Brezoi

La ~15km distanță

120 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

35.000 €
/ lună 21.14 € / mp / lună

Teren intravilan excelent pentru investitie/com ...

Bistrița

La ~20km distanță

1.656 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
4

13.500 €
/ lună 5.84 € / mp / lună

Teren Vladesti | 2311 mp | Intravilan +extravil ...

Proieni

La ~20km distanță

2.311 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

12.000 €
/ lună 8.79 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Gurguiata

La ~20km distanță

1.365 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parteneriat pentru viitor

Vaideeni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercial

Horezu

La ~20km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

11.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Horezu/Bolca Pietrele Scris ...

Central, Horezu

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

180.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan Maldaresti

Central, Horezu

La ~20km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren pr constructie casa de vanzare

Central, Horezu

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

19 €
/ lună

garsoniera de inchiriat in Horezu

Central, Horezu

La ~20km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Horezu

La ~20km distanță

1 camere
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
4

35.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Proprietate deosebita 5000 mp in Slatioara (Val ...

Central, Horezu

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
1

29 €
/ lună

Inchiriez imobil mobilat

Central, Horezu

La ~20km distanță

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Horezu 1200 metri sat Ramesti strada Magurii

Horezu

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren Costesti Valcea

Costești

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

12.500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Vand teren extravilan - Comanca (Baile Olanesti ...

Central, Băile Olănești

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20.500 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de vanzare - Baile Olanesti, sat Cheia - ...

Central, Băile Olănești

La ~25km distanță

1.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

59.900 €
/ lună
65.000 €
21.78 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Băile Olănești

La ~25km distanță

2.750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

50.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Statiunea Baile Olanesti sa ...

Central, Băile Olănești

La ~25km distanță

1.750 mp teren