Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
10

60.000 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Teren intravilan, Hardic , cu proiect pentru ac ...

Voitinel

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Voitinel central

Voitinel

9.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

400 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament cu doua camere

Vicovu de Jos

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament cu doua camere

Vicovu de Jos

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
Agenție

3 luni în urmă
15

1.050 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Spatiu Comercial P+Demisol | Vitrina Stradala | ...

Bilca

La ~5km distanță

130 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

118 €
/ lună

Inchiriez garsoniera ,jud suceava

Gălănești

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 1
Agenție

5 luni în urmă
20

128.000 €
/ lună 11.79 € / mp / lună

Teren de vanzare in Fratautii Noi / Strada Deal ...

Gălănești

La ~5km distanță

3 camere
10.860 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

46.000 €
/ lună 7.97 € / mp / lună

Teren intravilan 5775 mp- Galanesti

Gălănești

La ~5km distanță

5.775 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

COMISION 0% Teren 1900mp

Gălănești

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

300 €
/ lună

Oportunitate Afacere! Pizzerie 346 mp Hurjuieni

Gălănești

La ~5km distanță

347 mp
1.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

30.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

Teren Galanesti , 1900mp

Gălănești

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Hardic, intravilan, Horodnic de Sus

Horodnic

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Teren intravilan, 5.041 mp, Horodnic de Jos

Horodnic

La ~5km distanță

5.041 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Extravilant

Horodnic

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

60.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 6000mp, 30 ml deschidere la DN 2H, Horodn ...

Horodnic

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

22.500 €
/ lună 4.33 € / mp / lună

Teren extravilan, zona Horodnic-Killer, 5200mp

Horodnic

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

47.000 €
/ lună 5.12 € / mp / lună

Teren de vanzare in Horodnic de Sus

Horodnic

La ~5km distanță

9.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

72.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren pretabil pt constructii, Horodnic de Sus, ...

Horodnic

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

32.500 €
/ lună 14.01 € / mp / lună

Teren 24 Ari | Horodnic de Sus | Front 15 m

Horodnic

La ~5km distanță

2.320 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

58.000 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Teren intravilan horodnic de jos

Horodnic

La ~5km distanță

5.045 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

48.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Teren extravilan | Horodnic De Sus | 3600MP

Horodnic

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

103.489 €
/ lună 22.80 € / mp / lună

Teren intravilan* 2280 /ar, 4539mp, Drumul Cire ...

Horodnic

La ~5km distanță

4.539 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.850 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren de vinzare (fronturi de casa)

Horodnic

La ~5km distanță

23.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

270.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 90 ari Horodnc de sus

Horodnic

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

599 €
/ lună 1.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Com Marginea

Marginea

La ~10km distanță

473 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT IN MARGINEA

Marginea

La ~10km distanță

150 mp utili
2023
Agenție

Mai mult de un an

600 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Spatiu 400mp , de inchiriat!

Marginea

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

400 €
/ lună

Inchiriez Apartament

Marginea

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 3
1975
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Marginea

Marginea

La ~10km distanță

1.822 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

59.000 €
/ lună 9.94 € / mp / lună

Teren intravilan- Horodnic de Jos (pret negocia ...

Marginea

La ~10km distanță

5.933 mp teren