Teren intravilan, 5.041 mp, Horodnic de Jos

43.000 € / lună
8.53 € / mp / lună

Horodnic, Judeţul Suceava

Suprafață teren:
5.041 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune un teren intravilan, de vanzare 5.041 mp in Horodnic de Jos. Locatie: Horodnic de Jos Suprafata: 5.041 mp Destinatie: ideal pentru constructie casa. Terenul este amplasat intr-o zona linistita, cu acces facil la oras si infrastructura in dezvoltare. Deschidere la drum Utilitati in apropiere Acte la zi pregatit pentru vanzare imediata Ideal pentru constructie imediata . Oportunitate de investitie! Zona este in plina expansiune, ceea ce face ca terenul sa fie perfect nu doar pentru locuit, ci si pentru un proiect imobiliar sau o investitie profitabila pe termen mediu si lung. Cod oferta / ID BLITZ: P150232
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Aprilie 2026 ID anunț: 1390752

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Coșna
44.000 € / lună
Județul Suceava, Coșna
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Glodu
47.000 € / lună
Județul Suceava, Glodu
15.000 mp teren
Spațiu comercial, în Ipotești
40.000 € / lună
Județul Suceava, Ipotești
608 mp teren
Spațiu comercial, în Burdujeni
39.600 € / lună
Suceava, Burdujeni
537 mp teren
Spațiu comercial, în Horodnic
47.000 € / lună
Județul Suceava, Horodnic
9.180 mp teren
Spațiu comercial, în Vatra Moldoviței
45.000 € / lună
Județul Suceava, Vatra Moldoviței
7.173 mp teren
Spațiu comercial, în Dorna-Arini
45.000 € / lună
Județul Suceava, Dorna-Arini
9.000 mp teren
Spațiu comercial, în Vama
45.000 € / lună
Județul Suceava, Vama