Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

210.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 70 ari, in Sfantu ...

Bulai

7.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

425.000 €
/ lună 88.54 € / mp / lună

Teren intravilan 4800 mp, front 20 ml, zona Pen ...

Bulai

4.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

185.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan Moara Carp - zona Ponoare

Moara

La ~5km distanță

7.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

1.000 €
/ lună

Apartament modern 3 camere, bloc nou, etaj inte ...

Moara

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 6 / 7
2025
Agenție

3 luni în urmă
1

59.500 €
/ lună
62.000 €
49.01 € / mp / lună

Teren intravilan, suprafata 1214 mp, zona Moara

Moara

La ~5km distanță

1.214 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

100 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Ocazie! O parcela de 13 ari Moara, la drumul ju ...

Moara

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

850 €
/ lună
900 €

Inchiriez casa/vila campus universitar Moara

Moara

La ~5km distanță

4 camere
142 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

2.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

De inchiriat | Hala Metalica | 550mp

Moara

La ~5km distanță

550 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

96.600 €
/ lună 56.86 € / mp / lună

Teren intravilan, 1699 mp, front 75 ml, strada ...

Moara

La ~5km distanță

1.699 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

650.000 €
/ lună 36.74 € / mp / lună

Teren, loc. Frumoasa, 37693 mp

Moara

La ~5km distanță

17.693 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

163.500 €
/ lună 46.71 € / mp / lună

Teren 3,500mp Moara / Strada Pprincipala

Moara

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună

? Apartament modern de inchiriat Ansamblul Rezi ...

Moara

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 8
2025
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 3 camere | Obcini | 63 MP | Etaj 4

Moara

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
Etaj 4 / 4
1986
Agenție

2 luni în urmă
13

600 €
/ lună

Casa individuala | Moara | IC-98

Moara

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

393 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Moara Nica, Suceava

Moara

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 cam | Cheltuieli incluse | ID: 166 ...

Moara

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Parter / 1
2015
Agenție

1 lună în urmă
1

170.000 €
/ lună 42.50 € / mp / lună

Teren 4000 mp intravilan Moara - zona Profi

Moara

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

365.000 €
/ lună 42.94 € / mp / lună

Oportunitate, 8500 mp, posibilitate de extinder ...

Moara

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

60.000 €
/ lună 17.85 € / mp / lună

Teren extravilan, 33.6 ari, zona Frumoasa - Sch ...

Moara

La ~5km distanță

3.361 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

38.000 €
/ lună 47.50 € / mp / lună

Teren intravilan, 800 mp, utilitati la 100 m - ...

Moara

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

32.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren rezidential Moara Bulai

Moara

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

204.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan Moara Bulai 51 ari

Moara

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

8.000 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Moara-Bulai

Moara

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

175.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan 2500 mp, front 25ml, zona Sala ...

Moara

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

3.300 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Oferta teren Moara 25 ari

Moara

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

180.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Oportunitate investitie - Teren de vanzare, 200 ...

Moara

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

100.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Intravilan, 20 ari, Moara, Bulai.

Moara

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

57.500 €
/ lună 47.36 € / mp / lună

Teren Intravilan 1214 mp cartier Vile

Moara

La ~5km distanță

1.214 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

99.500 €
/ lună 51.03 € / mp / lună

Teren intravilan Moara Nica - 1950 mp

Moara

La ~5km distanță

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren de vanzare Moara

Moara

La ~5km distanță

500 mp teren