Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

36.500 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comănești

5.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
14

800 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat | Cajvana | 300 m ...

Central, Cajvana

La ~5km distanță

300 mp utili
2015
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

Preț necomunicat

Vand teren 70ARI plus casa batraneasca

Pârteștii de Jos

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

23.700 €
/ lună 18.96 € / mp / lună

Vand teren 1250 mp,intravilan, intabulat in sat ...

Soloneț

La ~5km distanță

1.250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

784 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Inchiriere ( 2 eur / mp ) cladire comerciala 50 ...

Pârteștii de Sus

La ~5km distanță

647 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

100.000 €
/ lună 43.48 € / mp / lună

Vand pamant intravilan cacica

Cacica

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comarcial central, 60 sau 120 mp, Arbore

Arbore

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Suceava Zamca

Ilișești

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4
1983
Agenție

4 zile în urmă
2

105.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren Intravilan 1,5 Ha | Deschidere 180ml | T- ...

Ilișești

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

480.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 4Ha la Dn17 deschidere 200m

Ilișești

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

28.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Cedare concesiune teren 2.000 mp | Todiresti (P ...

Părhăuți

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

400 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu 160 mp chirie, central, Solca!

Central, Solca

La ~10km distanță

160 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

27.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren construibil, Manastirea Humorului

Pleșa

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Ultimele 4 terenuri de vanzare Manastirea Humor ...

Pleșa

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

120.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Manastirea Humorului 4000mp

Pleșa

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

39 €
/ lună

Caut tamplar zona radauti

Iaslovăț

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

98.000 €
/ lună 22.97 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Manastirea.Humorului

Mănăstirea Humorului

La ~10km distanță

4.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

59.000 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Teren de vanzare Humor/Cabane/Priveliste pitore ...

Mănăstirea Humorului

La ~10km distanță

9.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

150.000 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Oportunitate! 1,2ha intravilan, Acces din DJ as ...

Mănăstirea Humorului

La ~10km distanță

12.800 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

62.000 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Teren intravilan, 20000 mp, zona Manastirea Hum ...

Mănăstirea Humorului

La ~10km distanță

19.984 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

330.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren Direct de la Proprietar Manastirea Humoru ...

Mănăstirea Humorului

La ~10km distanță

22.255 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

16.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Teren de vanzare 2.479 mp Danila, Darmanesti (S ...

Dănila

La ~15km distanță

2.479 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

17.652 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

Livada mixta de vanzare

Ciprian Porumbescu

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere, 60 mp, Ult ...

Ciprian Porumbescu

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.700 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Teren 40 ari intravilan

Central, Milișăuți

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

225.000 €
/ lună 57.24 € / mp / lună

Teren intravilan, E85 Romanesti, 3931mp

Iacobești

La ~15km distanță

3.931 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

36.000 €
/ lună 15.32 € / mp / lună

Vand TEREN CU LIVADA 23,5 ARI, Scheia, Trei Mov ...

Trei Movile

La ~15km distanță

2.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren Mihoveni de vanzare

Mihoveni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

272.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare | 6800 | Suceava | Itcani | ID ...

Mihoveni

La ~15km distanță

6.800 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

98.000 €
/ lună 41.04 € / mp / lună

Teren intravilan 2388 mp, front 41 ml, zona Par ...

Mihoveni

La ~15km distanță

2.388 mp teren