Proprietăți unice: 23
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

350 €
/ lună

Studio modern Prima Inchiriere | 37mp | Casian ...

Industrial Est, Sibiu

1 camere
37 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

3.811 €
/ lună
3.150 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 900 mp - Productie - Depozi ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

6.352 €
/ lună
5.250 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

10.587 €
/ lună
8.750 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

19.057 €
/ lună
15.750 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

3.630 €
/ lună
3.000 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 600 mp - Productie - Depozi ...

Industrial Est, Sibiu

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

726 €
/ lună
600 €
3.63 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 200 mp - Productie - Depozi ...

Industrial Est, Sibiu

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

423 €
/ lună
350 €
8.13 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 52 mp - Productie - Depozit ...

Industrial Est, Sibiu

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
26

2.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 600 mp - Depozitare - Distr ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
15

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1000 mp - Depozitare - Dist ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
28

19.360 €
/ lună
16.000 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4000 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

Agenție

8 luni în urmă
10

2.700 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial 225 mp 3 locuri de parcare Zon ...

Industrial Est, Sibiu

225 mp utili
1E
1980
Agenție

8 luni în urmă
18

2.040 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu birouri 170 mp doua grupuri sanitare in ...

Industrial Est, Sibiu

4 camere
170 mp
1980
Agenție

8 luni în urmă
6

3.900 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu birouri cu parcari proprii in Zona Indus ...

Industrial Est, Sibiu

1 camere
325 mp
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

6.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1500 mp - Depozitare - Dist ...

Industrial Est, Sibiu

2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

22.869 €
/ lună
18.900 €
5.45 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4200 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
23

7.078 €
/ lună
5.850 €
5.44 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1300 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
32

11.250 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Proprietate Industriala - 2500 mp - Productie - ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

5.850 €
/ lună 0.56 € / mp / lună

SPATII DE DEPOZITARE SI PRODUCTIE - INDEPENDENT ...

Industrial Est, Sibiu

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

14.157 €
/ lună
11.700 €
5.45 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2600 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
28

3.630 €
/ lună
3.000 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 750 mp - Productie - Depozi ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.430 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial, 220 mp, Sibiu

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

1.880 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 470 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

240 €
/ lună

Garsoniera | Mobilata ?i utilata | Etaj 3 | Piv ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

3.000 €
/ lună 3.14 € / mp / lună

Hala Industriala in Cisnadie 955 mp Acces Tir 3 ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

955 mp utili

Agenție

1 săptămână în urmă
3

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birou 35 mp zona Broscarie

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birou 35 mp zona Broscarie

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren extravilan

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

1.070 €
/ lună
885 €
10 € / mp / lună

Spatiu Birouri 107 mp utili zona Stefan cel Mar ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
107 mp
Etaj 2 / 4
4E