Proprietăți unice: 43
Proprietari: 4
Agenție

5 zile în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament 3 camere | Prima închiriere | Parcar ...

Vest, Sibiu

3 camere
52,57 mp
Etaj 4
2025
Agenție

23 ore în urmă
19

1.000 €
/ lună

Apartament lux 80 mp utili 3 camere 2 bai si pa ...

Vest, Sibiu

3 camere
80 mp
2025
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat

Vest, Sibiu

3 camere
76 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
4

4.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Hala noua 600 mp I zona vest

Vest, Sibiu

600 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

430 €
/ lună

Apartamet 2 Camere | 60MPU | Loc de Parcare | M ...

Vest, Sibiu

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
2024
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 3 camere, loc de parcare, lift, bloc ...

Vest, Sibiu

3 camere
52 mp
Etaj 3 / 8
8E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.664.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare , Sibiu Zona Indust ...

Vest, Sibiu

20.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

380 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat 44 mpu parcare ...

Vest, Sibiu

2 camere
44 mp
Etaj 7
2016
Agenție

4 luni în urmă
8

1.448 €
/ lună
1.197 €
16.09 € / mp / lună

Spațiu birouri / comercial 90 mp, utilit&# ...

Vest, Sibiu

90 mp utili
1E
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

7.400 €
/ lună 3.70 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2000 mp - Logistica - Depoz ...

Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

3.146 €
/ lună
2.600 €
15.73 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 200 mp - Complex ARIA

Vest, Sibiu

200 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
18

5.656 €
/ lună
6.050 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 850 mp - Depozitare - Distr ...

Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

3.660 €
/ lună
2.500 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 550 mp - Depozitare - Distr ...

Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

16.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4000 mp - Logistica - Depoz ...

Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

4.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Birou, 500 mp, Sibiu

Vest, Sibiu

1 camere
500 mp
2010
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

9.680 €
/ lună
8.000 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2000 mp - Logistica - Depoz ...

Vest, Sibiu

1E
Agenție

Mai mult de un an
11

400 €
/ lună

Apartament la prima închiriere, parcare, D ...

Vest, Sibiu

1 camere
38 mp
Parter / 2
2023
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

5.445 €
/ lună
4.500 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 450 mp, Sibiu

Vest, Sibiu

450 mp utili
2E
2006
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

90 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren intravilan in Rate Cristian sibiu

Vest, Sibiu

3.750 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

150.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Comision 0% Teren Intravilan 2000 Mpu Zona Indu ...

Vest, Sibiu

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

450 €
/ lună

Ap cu 2 camere, mobilat modern, balcon inchis, ...

Vest, Sibiu

2 camere
50 mp
Etaj 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
20

849 €
/ lună

Apartament modern 3 camere 2 bai si loc de parc ...

Vest, Sibiu

3 camere
107 mp
2024
4E
Agenție

1 lună în urmă
3

2 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Oferta - Inchiriez spatiu birouri cu 2 mp/util, ...

Vest, Sibiu

205 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
4

615 €
/ lună 3 € / mp / lună

Oferta - Spatii birouri de inchiriat la 3 euro/ ...

Vest, Sibiu

205 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Tin ...

Vest, Sibiu

2 camere
40 mp
Etaj 2
2024
Agenție

1 lună în urmă
12

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Tin ...

Vest, Sibiu

2 camere
40 mp
Etaj 2
2024
Agenție

2 luni în urmă
14

550 €
/ lună

Apartament 3 camere, 2 bai dressing, loc parcar ...

Vest, Sibiu

3 camere
61 mp
Etaj 5 / 7
2025
Agenție

2 luni în urmă
12

350 €
/ lună

Apartament mobilat si utilat + loc de parcare / ...

Vest, Sibiu

2 camere
42 mp
Etaj 3 / 3
2017
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 2 camere Deventer | Prima inchiriere

Vest, Sibiu

2 camere
50 mp
Agenție

2 luni în urmă
14

480 €
/ lună

Apartament 3 camere in zona Alba Iulia

Vest, Sibiu

3 camere
77 mp
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 480 € și 500 €