Proprietăți unice: 32
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
49

4 €
/ lună

Cazare muncitori | Condiții bune | 25 lei/pers ...

Industrial Vest, Sibiu

14 camere
300 mp
300 mp teren
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

1.800 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Spații birouri de închiriat în zona Industriala ...

Industrial Vest, Sibiu

250 mp utili
2012
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

600 €
/ lună

Apartament 3 camere 2 bai balcon parcare zona C ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
61 mp
Etaj 5 / 8
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
22

600 €
/ lună

Apartament de lux 3 camere balcon parcare zona ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
61 mp
Etaj 5 / 8
2025
Agenție

1 lună în urmă
5

1.452 €
/ lună
1.300 €
18.15 € / mp / lună

Spatiu birouri i 80 mp I Utilat I Zona de vest ...

Industrial Vest, Sibiu

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.025 €
/ lună
2.500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 500 mp - Depozitare - Distr ...

Industrial Vest, Sibiu

1E
Agenție

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament la prima inchiriere cu 2 camere in D ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
50 mp
Parter / 4
2024
Agenție

2 luni în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament 3 camere 2 bai terasa la prima inchi ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
73 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție

3 luni în urmă
8

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 48mp 2 camere baie ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
48 mp
Demisol / 1
2010
Agenție

3 luni în urmă
9

650 €
/ lună 5.42 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 3 camere 2 bai parc ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
120 mp
Parter / 1
2010
Agenție

4 luni în urmă
9

3.025 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 528 mp utili zona ...

Industrial Vest, Sibiu

Agenție

8 luni în urmă
10

1.210 €
/ lună
1.000 €
4.60 € / mp / lună

Casa de inchiriat pretabila restaurant curte pr ...

Industrial Vest, Sibiu

263 mp utili
1E
1960
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1.620 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 360 mp - Depozitare - Distr ...

Industrial Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

22.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatii Industriale - 5000 mp - Logistica - Prod ...

Industrial Vest, Sibiu

2E
Agenție

8 luni în urmă
4

1.600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat 6 camere 2 bucat ...

Industrial Vest, Sibiu

6 camere
240 mp
Parter / 1
2010
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

8.900 €
/ lună 7.12 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1250 mp - Depozitare - Dist ...

Industrial Vest, Sibiu

1E
Agenție

9 luni în urmă
10

7.952 €
/ lună 5.58 € / mp / lună

Hala cu rampe descarcare tir in zona Industrial ...

Industrial Vest, Sibiu

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

36.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatii Industriale - 8000 mp - Logistica - Prod ...

Industrial Vest, Sibiu

2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

5.850 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1300 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Vest, Sibiu

2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

42.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatii Industriale - 9500 mp - Logistica - Prod ...

Industrial Vest, Sibiu

2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

20.700 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4600 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Vest, Sibiu

2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

6.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1100 mp - Service Auto Comp ...

Industrial Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
26

113.387 €
/ lună
93.709 €
2.43 € / mp / lună

Proprietate Industriala - Productie - Industrie ...

Industrial Vest, Sibiu

2E
Agenție

10 luni în urmă
21

550 €
/ lună

Apartament 3 camere 2 balcoane zona Turnisor

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
62 mp
Parter / 8
2023
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 575 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

13.612 €
/ lună
11.250 €
5.44 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Vest, Sibiu

2E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
35

8.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial, Clasa B, de la 1200 mp la 20 ...

Industrial Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

2.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 600 mp - Depozitare - Distr ...

Industrial Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

15.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 3500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Vest, Sibiu

2E
Agenție

Mai mult de un an
4

12.600 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

CTPark Sibiu, depozitare, productie, logistica, ...

Industrial Vest, Sibiu

Agenție

Mai mult de un an
1

3.509 €
/ lună
2.900 €
4.23 € / mp / lună

Hala productie sau depozitare 830mp zona Indust ...

Industrial Vest, Sibiu