Proprietăți unice: 25
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament 2 camere cu balcon zona Avangarden

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
55 mp
Etaj 6 / 8
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament modern 3 camere balcon si parcare Do ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
62 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

1.391 €
/ lună 18.30 € / mp / lună

Spatiu comercial 76 mpu cu vitrina stradala 6 m ...

Exterior Sud, Sibiu

76 mp utili
3E
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
13

400 €
/ lună

Apartament 2 camere balcon si loc parcare zona ...

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
46 mp
Etaj 2 / 7
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

4.720 €
/ lună
3.901 €
26.22 € / mp / lună

Spatiu comercial 180mp cu terasa de 75mp zona ...

Exterior Sud, Sibiu

180 mp utili
1E
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

730 €
/ lună

Apartament modern 90 mp utili cu 3 camere si 2 ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
90 mp
Parter
2019
Agenție

3 săptămâni în urmă
23

730 €
/ lună

Apartament modern 3 camere 2 bai 2 balcoane par ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
90 mp
Parter
2020
Agenție

1 lună în urmă
11

800 €
/ lună

Casa cu 3 camere 3 balcoane si parcare privata ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
100 mp
60 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

1 lună în urmă
21

550 €
/ lună

Apartament modern 3 camere balcon curte si parc ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
90 mp
Parter / 3
2018
Agenție

1 lună în urmă
20

490 €
/ lună

Apartament modern 2 camere terasa si parcare Ev ...

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 9
2025
Agenție

2 luni în urmă
14

530 €
/ lună

Apartament 3 Camere 62 Mpu Balcon | Parcare Pri ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
62 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

2 luni în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament modern cu 3 camere 2 bai parcare zon ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
65 mp
Etaj 2 / 3
2023
Agenție

2 luni în urmă
11

650 €
/ lună

Apartament spatios cu 3 camere 2 bai si terasa ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
90 mp
Etaj 1 / 2
2019
Agenție

2 luni în urmă
13

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Sibiu - 3 camere si ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
53 mp
Etaj 5 / 6
2014
Agenție

3 luni în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament 2 camere cu balcon zona Doamna Stanc ...

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 3
2020
Agenție

4 luni în urmă
14

549 €
/ lună

Apartament de lux prima inchiriere 3 camere bal ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
61 mp
Etaj 1 / 3
2025
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 549 € și 550 €
Agenție

4 luni în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament modern 2 camere 2 balcoane parcare D ...

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
60 mp
Etaj 6 / 7
2016
Agenție

5 luni în urmă
3

5.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial parter 450 mp vad pietonal si ...

Exterior Sud, Sibiu

450 mp utili
3E
2025
Agenție

6 luni în urmă
6

2.541 €
/ lună
2.100 €
18.15 € / mp / lună

Spatiu comercial 140 mpu 4 parcari pretabil afa ...

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
140 mp
2023
Agenție

7 luni în urmă
19

500 €
/ lună

Apartament de LUX 2 camere terasa 2 parcari Doa ...

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
59 mp
Etaj 2 / 7
2023
Agenție

7 luni în urmă
18

400 €
/ lună

Apartament 2 camere balcon parcare zona Doamna ...

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 11
2018
Agenție

7 luni în urmă
9

390 €
/ lună

Apartament 2 camere modern utilat parcare inclu ...

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
45 mp
Etaj 6 / 7
2021
Agenție

10 luni în urmă
11

350 €
/ lună

Studio nou cu o camera balcon si parcare pe Doa ...

Exterior Sud, Sibiu

1 camere
32 mp
Etaj 6 / 10
2022
Agenție

10 luni în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 2 Camere I Etajul 1I Selimbar

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2015
Agenție

Mai mult de un an
6

1.202 €
/ lună
1.065 €
16.93 € / mp / lună

Spatiu comercial 14 euro mp cu vitrina stradala ...

Exterior Sud, Sibiu

71 mp utili
3E
2024

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

280 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

320 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat la MANSARDA

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

48.500 €
/ lună 80.83 € / mp / lună

Teren 600 Mp | Vedere Panoramica | La Marginea ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

600 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună

ofer spre inchiriere ap 2 camere Mihai Viteazu

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 5
2015
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

288 €
/ lună

Ap 2 cam decomandat pt inchiriere

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E