Proprietăți unice: 263
Proprietari: 86
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
/ lună 90.91 € / mp / lună

Teren intravilan pretabil si pentru constructii ...

Central, Zalău

1.100 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
13

4.800 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Teren Intravilan 43Ari zona Ortelec-Zalau intre ...

Central, Zalău

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

3.967 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună

De inchiat 2camere pret 250euro

Central, Zalău

2 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
1

28.500 €
/ lună 13.34 € / mp / lună

Teren intravilan, str. Sarmas

Central, Zalău

2.136 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

120 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, zona Dumbrava, disponi ...

Central, Zalău

1 camere
25 mp
4E
Agenție

2 luni în urmă
5

180 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiii pentru birouri de inchiriat

Central, Zalău

36 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat de 90 mp

Central, Zalău

4 camere
90 mp
4E
Agenție

2 luni în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat aproape de mall

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan,cu front generos si ...

Central, Zalău

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Chirie apartament

Exterior Vest, Zalău

3 camere
60 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
1

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat - zona centrala

Central, Zalău

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, zona Po ...

Porolissum, Zalău

3 camere
55 mp
Etaj 3 / 7
7E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

58.000 €
/ lună
7.500 €
72.23 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 803mp in cartierul Dumbra ...

Central, Zalău

803 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Teren intravilan la centura Zalau 42.5 ari

Central, Zalău

4.255 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

3.000 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren intravilan la centura Zalau 49 ari toate ...

Central, Zalău

4.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

200 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Birouri NOI de inchiriat | Prima utilizare | Vi ...

Exterior Vest, Zalău

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

3.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in suprafat de 30 ...

Central, Zalău

900 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

160 €
/ lună

De inchiriat apartament in Stadion pret 160euro

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Etaj 3
1980
Agenție

2 luni în urmă
7

160 €
/ lună

De inchiriat pret 160euro us casnic autogara

Central, Zalău

1 camere
40 mp
Etaj 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Chirie apartament, ultracentral, bl. Perla

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Etaj 6 / 10
1985
Agenție

2 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

2 Parcele de teren extravilan zona Bradet Pret ...

Central, Zalău

1.226 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.000 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Teren intravilan 6.400 mp de inchiriat Zalau 60 ...

Exterior Vest, Zalău

6.400 mp
6.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

270 €
/ lună

Chirie apartament, str. Dragalina

Central, Zalău

3 camere
65 mp
Etaj 3
1985
Agenție

2 luni în urmă
6

750 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Zalau, zona centrala

Central, Zalău

1 camere
25 mp
Etaj 3 / 7
7E
Agenție

2 luni în urmă
6

147 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Zalau, zona centrala

Central, Zalău

1 camere
25 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
/ lună

Inchiriez spatii pt clinica B -dul Mihai Viteaz ...

Nord, Zalău

Agenție

2 luni în urmă
5

290 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 2 camere zona ultrac ...

Ultracentral, Zalău

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
8

255 €
/ lună

Apartament 3 camere 67 mp, etajul 4/5, zona Bra ...

Central, Zalău

3 camere
67 mp
Etaj 4
5E
Agenție

2 luni în urmă
3

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat - Zona Bradet

Central, Zalău

65 mp utili