Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

600 €
/ lună

Casa individuala, 100 mp, zona Periferie

Aghireș

4 camere
100 mp
Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Aghireș

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

3.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren intravilan /extravilan 3.000 euro/ar

Aghireș

4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

55.800 €
/ lună 4.94 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Sinteu

Meseșenii de Jos

La ~5km distanță

11.290 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

600 €
/ lună

Casa individuala, 100 mp, zona Periferie

Meseșenii de Jos

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

157 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 45 mp, zona Here ...

Meseșenii de Jos

La ~5km distanță

45 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Mesesenii de Jos

Meseșenii de Jos

La ~5km distanță

5.847 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

46.000 €
/ lună 36.74 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Fetindia

La ~5km distanță

1.252 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

200 €
/ lună

Chirie garsoniera Porolissum mobilata utilata 2 ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
7

180 €
/ lună

Chirie garsoniera, etaj 1, Porolissum

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 1
1985
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
/ lună 70.71 € / mp / lună

Teren de construit in Zalau, 1400mp, utilitati ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

245 €
/ lună 6.13 € / mp / lună

Birou de inchiriat, 2 camere, 40 mp Str. Fabric ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

103.000 €
/ lună 103 € / mp / lună

Teren Intravilan 10 ari Zona Blocuri Porolissum ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Ieri
12

200 €
/ lună

Garsoniera 28 mp - etaj 3- bloc de apartamente

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in bloc de apartamente

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Agenție

8 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Chirie garsoniera Porolissum mobilata utilata 2 ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

1.200 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Spatiu de birou 3 incaperi, 88 mp - Zona Poroli ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

88 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 3 camere, 64 mp, zona Porolissum

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 1 / 5
5E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Inchiriez ap.2 camere recent renovat

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 1
1980
Agenție

2 luni în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, zona Po ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 3 / 7
7E
Agenție

8 luni în urmă
13

300 €
/ lună

Apartament cu 4 camere, 2 bai si doua balcoane

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
8

2.499 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Panic

La ~5km distanță

430 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

270 €
/ lună

Apartament 3 camere, 45 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
45 mp
Etaj 4 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

La ~5km distanță

3.967 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Chirie apartament 4 camere, pretabil pentru mun ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Parter
Agenție

2 luni în urmă
13

270 €
/ lună

Apartament 2 camere 55 mp - etaj 2 - cartier BR ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
4

6.500 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Teren intravilan 20 ari - strada Merilor

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

370 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat, etaj 2 , Brad ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

153 €
/ lună

Persoana fizica inchiriez garsoniera confort 1

Central, Zalău

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4