Proprietăți unice: 263
Proprietari: 86
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.040 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez Hala industriala cu destinatia Depoz ...

Central, Zalău

Agenție

3 luni în urmă
7

699 €
/ lună 11.27 € / mp / lună

Birou situat Central la strada principala, 2 in ...

Central, Zalău

62 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
2E
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

3.850 €
/ lună

Spatiu industrial de inchiriat in Zalau

Central, Zalău

Agenție

7 luni în urmă
10

270 €
/ lună

Apartament 3 camere, 45 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

3 camere
45 mp
Etaj 4 / 8
8E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

8.651 €
/ lună
7.150 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1300 mp - Depozitare - Dist ...

Nord, Zalău

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

16.335 €
/ lună
13.500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2700 mp - Depozitare - Dist ...

Nord, Zalău

Agenție

8 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Chirie garsoniera Porolissum mobilata utilata 2 ...

Porolissum, Zalău

1 camere
26 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

4.658 €
/ lună
3.850 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 700 mp - Depozitare - Distr ...

Nord, Zalău

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

231 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Zalău

2 camere
36 mp
Etaj 3
1980
Agenție

5 zile în urmă
10

650 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat, zona centrala, bun pentru ...

Central, Zalău

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere in Zalau

Nord, Zalău

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere

Central, Zalău

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

320 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Zalău

2 camere
47 mp
Etaj 2
1995
Agenție

1 săptămână în urmă
4

50.000 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Zalău

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere in zona ultracent ...

Ultracentral, Zalău

2 camere
51 mp
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere in zona ultracent ...

Ultracentral, Zalău

2 camere
51 mp
2018
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

29.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren cu cabana de vanzare

Central, Zalău

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

111.000 €
/ lună 27.07 € / mp / lună

Teren intravilan, 41 ari, zona centurii

Central, Zalău

4.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

51.200 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren intravilan 16 ari front 55 metri str. Cer ...

Central, Zalău

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Central, Zalău

2 camere
40 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

53.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 5300 mp - Liva ...

Central, Zalău

5.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

270 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat- zona Sfant ...

Central, Zalău

2 camere
45 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Zalău

1 camere
29 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Teren 600 Sarmas la liziera padurii front de 20 ...

Central, Zalău

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

66.800 €
/ lună 22.27 € / mp / lună

Teren intravilan industrial la 150 m de Bulevar ...

Central, Zalău

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Teren Intravilan in suprafata de 700 mp

Central, Zalău

700 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in bloc de apartamente

Porolissum, Zalău

1 camere
26 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

1.000 €
/ lună

De inchiriat jumatate de duplex, constructie no ...

Central, Zalău

4 camere
120 mp
400 mp teren