Proprietăți unice: 7
Proprietari: 4
Agenție

2 luni în urmă
25

1.150 €
/ lună

Vila spatioasa -7 camere-vedere panoramica-Azug ...

Satu Nou, Azuga

7 camere
298 mp
515 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

864 €
/ lună
1.000 €

Casa Azuga 5 Camere 6 Bai

Central, Azuga

4 camere
200 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

102.960 €
/ lună 240 € / mp / lună

Teren de vanzare in Azuga Zona Partie | Cod ofe ...

Sud, Azuga

429 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
5

468.500 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren de vanzare la Azuga la Partia Cazacu

Central, Azuga

1.874 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

450 €
/ lună

Apartamentul cu Suflet din Azuga

Central, Azuga

2 camere
43 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
16

13 €
/ lună

VilaDeInchiriatAzugaPrahova

Central, Azuga

4 camere
187 mp
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

48 €
/ lună

Azuga Cazare

Central, Azuga

2 camere
50 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 zile în urmă
9

82.875 €
/ lună 75 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren intravilan | Predeal Valea ...

Malul Ursului, Predeal

La ~5km distanță

1.105 mp teren
Agenție

Ieri
9

300 €
/ lună

Apartament 2 camere etaj 4

Cezar Petrescu, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
1973
Agenție

7 luni în urmă
15

109.500 €
/ lună

Vanzare apartament cu doua camere- mobilat si u ...

Cezar Petrescu, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1980

Agenție

2 săptămâni în urmă
19

1.200 €
/ lună 2.64 € / mp / lună

Vila de inchiriat pe termen lung ideala pentru ...

Valea Alba, Bușteni

La ~5km distanță

454 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

400 €
/ lună

Busteni| Apartament 2 camere complet mobilat

Zamora, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Parter / 3
2019
Proprietar
Comision 0%

Azi

1.500 €
/ lună

Inchiriez vila busteni-Zamora

Zamora, Bușteni

La ~5km distanță

200 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
18

1.500 €
/ lună

VILA CARTIER ZAMORA//BUSTENI

Zamora, Bușteni

La ~5km distanță

6 camere
350 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere Busteni

Silva, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 2
1978
Agenție

3 luni în urmă
14

1.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Oportunitate de Business: Spa?iu Comercial in B ...

Silva, Bușteni

La ~5km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

390 €
/ lună

Inchiriez pe termen lung Apartament Busteni zon ...

Telecabinei, Bușteni

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4
1988
Agenție

3 luni în urmă
14

1.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Oportunitate de Business: Spa?iu Comercial in B ...

Telecabinei, Bușteni

La ~5km distanță

210 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

384 €
/ lună

Cazare Predeal - Cabana Celesta

Clăbucet, Predeal

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Predeal,central,la D ...

Predeal

La ~5km distanță

40 mp utili
40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Predeal - Inchiriez PENSIUNE de 1000 MP pe Str. ...

Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

190.000 €
/ lună 19.05 € / mp / lună

Oportunitate de Investitie: Teren de 10.000 mp ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

9.975 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

44 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Trei Brazi Predeal 2130 mp

Predeal

La ~5km distanță

2.090 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 94.34 € / mp / lună

Predeal-Teleferic, teren construibil

Central, Predeal

La ~5km distanță

1.060 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

250 €
/ lună

Casa superba in Predeal

Central, Predeal

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez/Vand | Garsoniera mobilata bloc nou 2 ...

Nord, Predeal

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

275 €
/ lună

Predeal str M Eminescu, garsoniera mobilata si ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
Parter / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
6

193.600 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 1.936 mp in Predeal cu Autorizatie de Con ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

1.936 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

1.000 €
/ lună

Apartament 3 camere Predeal | Duplex | Luxury M ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 2
Agenție

3 luni în urmă
20

2.300 €
/ lună

Vila in mijlocul padurii | Timi?u de Sus Bra?ov

Central, Predeal

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
1.200 mp teren