Proprietăți unice: 7
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

72.000 €
/ lună 13.03 € / mp / lună

Proprietar, vand 5524 mp teren intravilan Comar ...

Poiana

5.524 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriz apartament 2 camere Busteni Prahova

Poiana

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
6

390.000 €
/ lună 145.79 € / mp / lună

Teren Busteni str. Ana Ipatescu, suprafata 2.67 ...

Poiana

2.675 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

800 €
/ lună
1.000 €

Vila de inchiriat TERMEN LUNG Busteni, 4 camere ...

Poiana

4 camere
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

750 €
/ lună

Apartament 4 camere de inchiriat direct proprie ...

Poiana

4 camere
91 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Hala produc?ie sau depozit de vanzare sau inchi ...

Poiana

230 mp utili
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala Campina-Poiana Camp ...

Poiana

375 mp utili
170 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

24.500 €
/ lună 15.07 € / mp / lună

Teren intravilan Slanic Prahova

Coțofenești

La ~5km distanță

1.626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

26.200 €
/ lună 21.83 € / mp / lună

Teren + casa + panouri 7 kW + baterie, zona lin ...

Bughea de Jos

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

50.039 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren 4.549 mp intravilan, cu posibilitate de p ...

Gura Vitioarei

La ~5km distanță

4.549 mp teren

Agenție

6 luni în urmă
8

499 €
/ lună

Apartament 3 camere, bloc nou, zona Centrala, P ...

Fundeni

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 3 / 8
8E
Agenție

3 luni în urmă
8

550 €
/ lună
600 €
5.73 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Birouri 4 camere, Ultracentra ...

Fundeni

La ~5km distanță

96 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, modern, Ultrace ...

Fundeni

La ~5km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, zona semicentrala, r ...

Fundeni

La ~5km distanță

55 mp utili
8E
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

2.000 €
/ lună

Casa spatioasa de inchiriat, 259 mp, zona Berea ...

Fundeni

La ~5km distanță

4 camere
259 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

400 €
/ lună

Ultracentral,apartament 2 cam de inchiriat

Fundeni

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

499 €
/ lună

Apartament 3 camere, 70 mp, zona Rafinaria Vega

Fundeni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 7
Agenție

1 săptămână în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 3 camere | Prima inchiriere | Ploies ...

Fundeni

La ~5km distanță

3 camere
49 mp
Etaj 2
7E
Agenție

3 luni în urmă
9

399 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona centrala, Real Resort ...

Fundeni

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 8
8E
Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună
600 €
9.02 € / mp / lună

Spatiu birouri , Ploiesti, ultracentral , Cated ...

Fundeni

La ~5km distanță

61 mp utili
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

399 €
/ lună

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Rafinaria Vega

Fundeni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 5
Agenție

6 zile în urmă
6

385 €
/ lună

Apartament 2 camere, bloc nou, zona Nord, Ploie ...

Fundeni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 5
8E
Agenție

4 luni în urmă
11

645 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Casa noua de inchiriat, curte (zona relaxare), ...

Fundeni

La ~5km distanță

81 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

40.000 €
/ lună 25.81 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Cotofenesti

Fundeni

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

375 €
/ lună

Apartament 2 camere, bloc nou, zona Nord, Ploie ...

Fundeni

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 7
8E
Agenție

Mai mult de un an
16

870.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

SUPER OFERTA! Hala industriala de vanzare in zo ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

30.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

197 €
/ lună 1.97 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Valenii de Munte

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
14

2.000 €
/ lună

Ocazie Central Valenii de Munte

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

6 camere
377 mp
577 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5.999 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Hala productie si depozitare 2800 mp Central VA ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

2.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.900 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

110 mp utili