Proprietăți unice: 1649
Proprietari: 272
Agenție

1 lună în urmă
19

450 €
/ lună

Apartament 3 camere de închiriat – Dâmbu, etaj ...

1848, Târgu Mureș

3 camere
66 mp
Etaj 1 / 10
1980
Agenție

1 lună în urmă
5

1.089 €
/ lună
900 €
12.10 € / mp / lună

Inchiriez spatiul comercial 90 mp cu terasa de ...

Central, Târgu Mureș

90 mp utili
3E
2020
Agenție

1 lună în urmă
6

1.200 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial cu suprafata 130 mp, ...

Central, Târgu Mureș

130 mp utili
2E
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

470 €
/ lună

Apartament 2 camere, ideal pentru profesioniști ...

7 Noiembrie, Târgu Mureș

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
6

601 €
/ lună 9.85 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, suprafata utila 61 ...

Semicentral, Târgu Mureș

61 mp utili
2E
2025
Agenție

1 lună în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez apt. 2 camere in 7 Noiembrie

7 Noiembrie, Târgu Mureș

2 camere
44 mp
Etaj 3 / 3
1967
Agenție

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună

Casa 2 camere langa Spitalul Nou in 7 noiembrie ...

22 Decembrie 1989, Târgu Mureș

2 camere
50 mp
Parter / 4
2000
Agenție

1 lună în urmă
2

8.840 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial 2000mp Birouri 210 mp Curte P ...

Libertății, Târgu Mureș

2E
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună
450 €

Apartament cu 2 camere, 57 mp, parcare, Zona Ha ...

Unirii, Târgu Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
7

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Clădire nouă de închiriat– zonă industrială Ghe ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

500 mp utili
2E
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

242.000 €
/ lună
200.000 €
1,210.00 € / mp / lună

De inchiriat 200 mp spatiu pentru activitati si ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 Camere Bloc Nou Cu Garaj, Acta Re ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 7
2017
Agenție

1 lună în urmă
6

500 €
/ lună
600 €

Apartament PREMIUM 2 camere Vivat Residence ( p ...

Gara Mare, Târgu Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 9
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

3.953 €
/ lună
4.685 €

Spatii de birouri moderne - 4 niveluri - Gh. DO ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

20 camere
470 mp
636 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună
650 €

Apartament cu 3 camere, 85 mp, Zona Central

Central, Târgu Mureș

3 camere
85 mp
Etaj 2
1992
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

847 €
/ lună
1.028 €
7 € / mp / lună

Spatii de birouri - Gh. Doja - Imperial - de la ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

121,5 mp utili
4E
2010
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.630 €
/ lună
3.000 €

De inchiriat 600 mp hala depozitare/productie c ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

2.000 €
/ lună

De inchiriat casa singur in curte , zona Centra ...

Libertății, Târgu Mureș

6 camere
200 mp
580 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

350 €
/ lună

Studio modern, Nou, Mobilat/Utilat, Spitalul Ju ...

7 Noiembrie, Târgu Mureș

1 camere
30 mp
Etaj 1 / 2
2023
Agenție

1 lună în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, 75mp, Zona Kaufland

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
75 mp
Etaj 4
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 490 € și 500 €
Agenție

1 lună în urmă
4

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu depozit 100 mp – Zona Libertatii

Libertății, Târgu Mureș

Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Apt 1 camera - 25 mp - Modern - Renovat

Depozite, Târgu Mureș

1 camere
25 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
12

950 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu de Birouri 100 mp - Renovat

Depozite, Târgu Mureș

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

899 €
/ lună
1.101 €
9.46 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 95mp, terasa, Zona Ultra-C ...

Ultracentral, Târgu Mureș

95 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
17

900 €
/ lună 9.47 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 95 mp + terasa 90 mp zona ...

Central, Târgu Mureș

95 mp utili
2E
2020
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.102 €
Agenție

2 luni în urmă
11

490 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 51 mp, parcare, Zona Ma ...

Libertății, Târgu Mureș

2 camere
51 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
7

1.718 €
/ lună
1.420 €
19.98 € / mp / lună

Spatiu comercial, 86mp, Zona Vivat Residence

Gării, Târgu Mureș

86 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
12

550 €
/ lună

Apartament 3 Camere De Inchiriat cu Parcare, Zo ...

7 Noiembrie, Târgu Mureș

3 camere
65 mp
Parter / 4
2017
Agenție

2 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament 2 camere – Tg. Mureș – Tudor – Zona ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
18

799 €
/ lună

Apartament lux Arossa Center ultracentral parca ...

Ultracentral, Târgu Mureș

2 camere
60 mp
Etaj 1
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 799 € și 800 €