Proprietăți unice: 385
Proprietari: 85
Agenție

21 ore în urmă
5

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spațiu de birou – Tg. Mureș – Central

Central, Târgu Mureș

100 mp utili
1E
2020
Agenție

2 zile în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 55mp, Zona Central

Central, Târgu Mureș

2 camere
55 mp
Parter
2022
Agenție

4 zile în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament 1 camera , zona centrala , renovat , ...

Central, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
Etaj 2 / 2
1986

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, 90mp, decomandat, parca ...

Central, Târgu Mureș

3 camere
90 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
11

3.001 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Spatiu pretabil:birouri/ cabinete/ servicii, ac ...

Central, Târgu Mureș

474 mp utili
1E
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
12

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 65mp, terasa, parcare, ...

Central, Târgu Mureș

2 camere
65 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
11

201 €
/ lună 6.70 € / mp / lună

Spații Birouri | Zona Centrală, B-dul Cetății | ...

Central, Târgu Mureș

30 mp utili
1E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
9

370 €
/ lună

Apartament 2 camere, Central, etaj 1, lift, izo ...

Central, Târgu Mureș

2 camere
50 mp
Etaj 1
1989
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament de 2 camere, lux, 64mp, parcare, Zon ...

Central, Târgu Mureș

2 camere
64 mp
Etaj 1
Agenție

15 ore în urmă
2

2.200 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Zona Centrala | Parter | Po ...

Central, Târgu Mureș

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
8

350 €
/ lună

Dau in chirie garsoniera

Central, Târgu Mureș

1 camere
28 mp
Etaj 1
Agenție

21 ore în urmă
11

600 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere, mobilat moder ...

Central, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 6
10E
Agenție

Ieri
3

317.800 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 6356 mp, Plotoul Cornesti

Central, Târgu Mureș

6.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

45.000 €
/ lună 24.55 € / mp / lună

Teren intravilan 1833 mp

Central, Târgu Mureș

1.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

340 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Mureș

2 camere
54 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

280 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Mureș

2 camere
40 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Mureș

2 camere
33 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

390 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere - complet mobilat ...

Central, Târgu Mureș

2 camere
48 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

220 €
/ lună

De inchiriat garsoniera Fabrica de Zahar

Central, Târgu Mureș

1 camere
25 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

403 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere

Central, Târgu Mureș

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera

Central, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
Etaj 1
Agenție

5 zile în urmă

1.000 €
/ lună

FILM Tur 3D!Casa cu 4 camere si curte, Central, ...

Central, Târgu Mureș

4 camere
80 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

231 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat mobilata si utilata 120 ...

Central, Târgu Mureș

1 camere
Etaj 4
Agenție

5 zile în urmă
11

650 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat ,zona centrala, Targu Mure?

Central, Târgu Mureș

100 mp utili
1960
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez studio Maurer Targu Mures

Central, Târgu Mureș

46 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
5

450 €
/ lună

Chirie 3 camere etaj 1, bloc izolat si construi ...

Central, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
2010
8E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

77 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Mureș

2 camere
65 mp
Etaj 8 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

384 €
/ lună

Se inchiriaza apartament cu 2 camere in complex ...

Central, Târgu Mureș

2 camere
59 mp
Etaj 7 / 10
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

220 €
/ lună

Casa de Inchiriat in Zona Cetatii

Central, Târgu Mureș

1 camere
36 mp
130 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

270 €
/ lună

Spatiu de Inchiriat pentru Locuinta sau spatiu ...

Central, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
1E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 270 € și 300 €