Proprietăți unice: 1654
Proprietari: 272
Agenție

2 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament 2 camere – Tg. Mureș – Tudor – Zona ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
18

799 €
/ lună

Apartament lux Arossa Center ultracentral parca ...

Ultracentral, Târgu Mureș

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 4
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 799 € și 800 €
Agenție

2 luni în urmă
7

320 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, 50 mp, Zona Dambu Pietr ...

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

3 camere
50 mp
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
13

550 €
/ lună

Apartament 3 camere de închiriat – 7 Noiembrie, ...

7 Noiembrie, Târgu Mureș

3 camere
75 mp
Parter
1970
Agenție

2 luni în urmă
8

430 €
/ lună

Apartament cu 1 camera, 45 mp, Zona Ultracentra ...

Ultracentral, Târgu Mureș

1 camere
45 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună

De inchiriat apatament 2 camere in cartier Maur ...

Libertății, Târgu Mureș

2 camere
58 mp
Etaj 1 / 4
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

225.000 €
/ lună 1,500.00 € / mp / lună

De inchiriat birouri in bloc nou - zona Central ...

Central, Târgu Mureș

150 mp
1E
Agenție

2 luni în urmă
10

380 €
/ lună

Apartament de 2 camere, 56mp, parcare, zona Ama ...

Unirii, Târgu Mureș

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 3
2015
Agenție

2 luni în urmă
10

666 €
/ lună
551 €
9.51 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Gh.Doja,70 mp.2 parcari p ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

800 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, 107 mp, parcare, Zona B ...

Central, Târgu Mureș

3 camere
107 mp
Parter
Agenție

2 luni în urmă
6

501 €
/ lună 16.70 € / mp / lună

Spatiu Comercial, De Inchiriat , B-dul 1 Dec191 ...

Tudor, Târgu Mureș

30 mp utili
1988
Agenție

2 luni în urmă
10

480 €
/ lună
430 €

Apartament CU 2 camere, 64mp, Zona Acta Residen ...

Livezeni, Târgu Mureș

2 camere
64 mp
Parter
Agenție

2 luni în urmă
18

325 €
/ lună

Ap. cu 2 camere de închiriat – Cartier Unirii, ...

Unirii, Târgu Mureș

2 camere
56 mp
Parter / 1
1E
Agenție

2 luni în urmă
9

350 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 3 camere in Tudor

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
64 mp
Etaj 3 / 4
1982
Agenție

2 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Studio, 40 mp, parcare, Zona Garii

Gării, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere – Tg. Mureș – Unirii

Unirii, Târgu Mureș

2 camere
50 mp
Parter / 1
2010
Agenție

2 luni în urmă
56

450 €
/ lună

Tudor - Zona Radio - Apt 2 camere - etaj 2

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Studio LUX/Bloc Nou/Parcare De Inchiriat, Str ...

Tudor, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 2
2026
Agenție

2 luni în urmă
16

550 €
/ lună

Apartament 2 Camere LUX/Bloc Nou/Parcare, Str S ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
55 mp
Parter / 2
2026
Agenție

2 luni în urmă
12

445 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, 65 mp, decomandat, zona ...

Semicentral, Târgu Mureș

3 camere
65 mp
Etaj 5
Agenție

2 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, openspace, modern in co ...

Tudor Vladimirescu, Târgu Mureș

2 camere
64 mp
Parter / 10
2023
Agenție

2 luni în urmă
9

159 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

Birouri - 4 Euro / mp - Strada Libertatii - mai ...

Libertății, Târgu Mureș

55 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 camere – prima închiriere, imobil ...

Semicentral, Târgu Mureș

2 camere
54 mp
Parter / 3
2025
Agenție

2 luni în urmă
6

650 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, elegant si distinctiv, ...

Central, Târgu Mureș

3 camere
71 mp
Etaj 2
2023
Agenție

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună

Apartament 2 camere – Tg. Mureș – Cornișa – UMF ...

Cornișa, Târgu Mureș

2 camere
45 mp
Parter / 3
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

550 €
/ lună
500 €

Apartament de inchiriat ULTRACENTRAL

Ultracentral, Târgu Mureș

3 camere
65 mp
Parter
Agenție

2 luni în urmă
5

900 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 130mp, parcare, Zona Liber ...

Libertății, Târgu Mureș

130 mp utili
Agenție

2 luni în urmă

8.000 €
/ lună

Inchiriez hala industriala de 2000 mp, toate ut ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

2 luni în urmă

4.000 €
/ lună

inchiriez hala industriala de 1000 mp zona mur ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere – Tg. Mureș – Tudor – Zona ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
1980