Proprietăți unice: 23
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.630 €
/ lună
3.000 €

De inchiriat 600 mp hala depozitare/productie c ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

2 luni în urmă

8.000 €
/ lună

Inchiriez hala industriala de 2000 mp, toate ut ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

2 luni în urmă

4.000 €
/ lună

inchiriez hala industriala de 1000 mp zona mur ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu Industrial 400 mp Curte Privata Zona Ind ...

Mureșeni, Târgu Mureș

2E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.005.000 €
/ lună

Imobilstar inchiriaza spatiu productie/depozita ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

5 luni în urmă
16

4.841 €
/ lună
4.001 €
8.29 € / mp / lună

Clădire de birou – Tg. Mureș – Mureșeni – Zona ...

Mureșeni, Târgu Mureș

584 mp utili
1E
1970
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

22.000 €
/ lună

Hala moderna de inchiriat Ungheni-Targu Mures

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

18.000 €
/ lună

Imobilstar inchiriaza sp. depozitare 600-3600mp ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

9 luni în urmă
3

1.936 €
/ lună
1.600 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu sau Afacere la cheie -Restaurant

Mureșeni, Târgu Mureș

200 mp utili
300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

5.400 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala productie 1800 mp

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

9 luni în urmă
5

2.400 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

De inchiriat depozit in Targu Mures, cartierul ...

Mureșeni, Târgu Mureș

750 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Imobilstar inchiriaza depozit 600 mp

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Imobilstar inchiriaza hale cu pod rulant

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.720 €
/ lună 4 € / mp / lună

De inchiriat depozit cu rampa 430 mp

Mureșeni, Târgu Mureș

1E
Agenție

Mai mult de un an
6

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

SpatiI De Birou, De Inchiriat, 300 Mp, Zona Mur ...

Mureșeni, Târgu Mureș

8 camere
300 mp
Etaj 1
2020
Agenție

Mai mult de un an
7

25.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Mures City Logistic, spatii industriale, 2000 - ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

Mai mult de un an
3

2.400 €
/ lună 6 € / mp / lună

De închiriat spatiu pentru sală de fitness

Mureșeni, Târgu Mureș

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hale de 1000mp.650mp.360mp.cu pod rulant birour ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

Mai mult de un an
11

2.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Spatii birouri,recent renovate si mobilate

Mureșeni, Târgu Mureș

9 camere
25 mp
2020
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

192 €
/ lună

Apartament 1 camera de inchiriat

Mureșeni, Târgu Mureș

1 camere
27 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

210 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, Mureseni

Mureșeni, Târgu Mureș

1 camere
25 mp
Parter
1997
Agenție

3 luni în urmă
11

4.500 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Spatiu Industrial Zona Mureseni 1100mp

Mureșeni, Târgu Mureș

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

177 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Gheorghe Doja nr. 179B ...

Mureșeni, Târgu Mureș

1 camere
26 mp
Etaj 3
1960

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
14

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Salon de infrumusetare de inchiriat Bd. Gheorgh ...

Mureșeni

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Unirii | 2 camere + parcare | mobilat modern | ...

Mureșeni

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

380 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Cornisa

Mureșeni

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Spatiu birou 2 camere, ultracentral, renovat co ...

Mureșeni

La ~5km distanță

56 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

600 €
/ lună

Apartament de 2 camere, 50mp, decomandat, prima ...

Mureșeni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

550 €
/ lună

PRIMA INCHIRIERE | Apartament Premium 2 Camere ...

Mureșeni

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu pentru birou / cabinet | Bulevardul Ceta ...

Mureșeni

La ~5km distanță

30 mp utili