Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
20

250 €
/ lună

Inchiriez casa de vacanta in Rastolita

Iod

5 camere
150 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

20.355 €
/ lună 0.52 € / mp / lună

Teren extravilan - 38.800mp, Rastolita

Borzia

La ~5km distanță

38.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

144 €
/ lună

Cabana de inchiriat pentru 12 persoane Valea mu ...

Andreneasa

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

24.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare

Pietriș

La ~10km distanță

1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

28.000 €
/ lună 4.64 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan comuna Deda

Pietriș

La ~10km distanță

6.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Pietriș

La ~10km distanță

9.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

Casa din barne cu teren la Mures

Lunca

La ~10km distanță

4 camere
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

75.000 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

FILM!Teren 7.800mp,fosta partie de schi,investi ...

Lunca

La ~10km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3200 mp

Lunca

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

177.000 €
/ lună 160.91 € / mp / lună

Teren 1100Mp + Constructii ~ Medias ~ Sibiu

Sebeș

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat Vitrometan Medias - 2 c ...

Sebeș

La ~10km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5000 mp Vatava, jud. Mures, intabulat, in ...

Vătava

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

56.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Intravilan 56 Arii Brancovenesti

Brâncovenești

La ~20km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Stânceni

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

72.900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren intravilan

Ibănești

La ~20km distanță

8.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

44.500 €
/ lună 7.74 € / mp / lună

Teren intravilan panoramic, 5.750 mp, view munt ...

Ibănești

La ~20km distanță

5.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

461 €
/ lună

Cabana Ibanesti Mure? cu ciubar.

Ibănești

La ~20km distanță

280 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

250 €
/ lună

Cabana Ibanesti, locatie superba, Jacuzzi, 6 ca ...

Ibănești

La ~20km distanță

6 camere
170 mp
2.100 mp teren
2023
Agenție

3 luni în urmă
7

680.000 €
/ lună 40.13 € / mp / lună

Teren intravilan de top Colibita | 16.945 mp | ...

Colibița

La ~25km distanță

16.945 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

3.500 €
/ lună 2.92 € / mp / lună

Vindem Teren in Statiunea Colibita !

Colibița

La ~25km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

76.000 €
/ lună 75.92 € / mp / lună

Teren de 10 ari, zona Colibita langa lac

Colibița

La ~25km distanță

1.001 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

244.800 €
/ lună 59.91 € / mp / lună

Teren, 4089 mp, acces Lac Colibita

Colibița

La ~25km distanță

4.086 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

479.980 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Teren, 9000 mp, zona Colibita

Colibița

La ~25km distanță

9.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

212.000 €
/ lună 17.39 € / mp / lună

Oportunitate de investitie! Teren intravilan, C ...

Colibița

La ~25km distanță

12.192 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

32.900 €
/ lună 11.78 € / mp / lună

Teren intravilan 28 Ari zona Colibita

Colibița

La ~25km distanță

2.792 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

27.000 €
/ lună 25.12 € / mp / lună

Teren 10,75 ari, intravilan Colibita, cu utilit ...

Colibița

La ~25km distanță

1.075 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

135.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

Vand 2500 Mp De Teren Intravilan La Colibita

Colibița

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

3.900 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

Teren 750 mp - ideal Cabana - utilitati-panoram ...

Colibița

La ~25km distanță

750 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

13.000 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Colibita oportun ...

Colibița

La ~25km distanță

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

43.900 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan in suprafata de 39 ...

Colibița

La ~25km distanță

3.926 mp teren